SAMED

- Poradnia Stomatologiczna - zadbamy o zdrowe, piękne zęby. Poznań
Nasze usługi realizujemy na najwyższym poziomie w miłej rodzinnej atmosferze. W swojej ofercie posiadamy nakładki Clear Aligner, które gwarantują optymalne rezultaty leczenia niewielkich wad zgryzu. Leczenie kanałowe pod mikroskopem. Oferujemy szeroki wachlarz usług dentystycznych, między innymi mogą  Państwo u nas wybielić zęby a także sprawdzić zgryz swojego dziecka.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul. Grochowska 73/1
Tel 1: 61 867 27 54
Tel 2: 604 895 941
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek: 8:00 – 20:00
wtorek: 8:00 – 20:00
środa: 8:00 – 20:00
czwartek: 8:00 – 20:00
piątek: 8:00 – 20:00
sobota:
niedziela:

8 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

Polecam!...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Nosiłam ruchomy aparat ortodontyczny Clear Naligner - wszystko przebiegło zgodnie z planem, aparat zrobił swoje, zęby proste :) Jestem bardzo zadowolona z efektu. Polecam!

Dodany przez: Marta

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Wczoraj miałam usuwaną chirurgicznie dolną ósemkę. Ze swojej strony dodam, że od tego zęba dostałam zapalenia, a sam ząb był bardzo duży. Zabieg odbył się bez problemów i bezboleśnie, a zęba udało się usunąć w całości, co osobiście uważam za nielada wyczyn.

Dodany przez: Ewa

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Lekarze swietnie poradzili sobie z trunym przpadkiem moich zębow, inni stomatoladzy nie dali rady, super diagnostyka,miła atmosfera polecam

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Bez problemu zostałem przyjęty z masakrycznym bólem zęba i opuchlizną,mimo że byli przede mną inni pacjenci zostałem poproszony do gabinetu.A tam w sposób fachowy zajęli się mną. Cóż tu pisać na tą chwilę nic mnie już nie boli:-)

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Polecam gorąco! Naprawdę świetni lekarze! Nie wiedziałam,że w dzisiejszych czasach są jeszcze takie gabinety. Po prostu odjęło mi mowę.

Dodany przez: Magda

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Mogę polecić tą Przychodnię, szczególnie jeśli chodzi o licówki, bo z nich jestem szczególnie zadowolona. Wyglądają w 100% naturalnie a ponadto są zupełnie przeze mnie nie odczuwalne.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Doktor wzbudza zaufanie pacjenta, w sposób przystępny tłumaczy, a raczej proponuje różne możliwe rozwiązania. Poradnia korzysta z najwyższej jakości komponentów, możliwości wysokiej jakości znieczulenia.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Kompetentni lekarze i co ważne w przypadku wizyt u dentysty bardzo delikatny . Znają się na rzeczy i dodatkowo potrafią wszystko przystępnie przekazać.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 4 
 50%
Dobrych: 3 
 38%
Dostatecznych: 1 
 13%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%