CityDent

- Gabinet stomatologiczny - nowoczesne leczenie dentystyczne. Poznań
Używamy najnowocześniejszejszego sprzętu dentystycznego, między innymi rtg sprzężonego z komputerem (radiowizjografia), kamery wewnątrzustnej, urządzenia, które dokonuje precyzyjnych pomiarów długości kanałów. Nasz sprzęt zapewnia maksymalne bezpieczeństwo procesu sterylizacji. Nasi specjaliści posiadają wiele dyplomów i certyfikatów, świadczących o ich rozległej wiedzy i umiejętnościach. Zajęliśmy pierwsze miejsce w Wielkopolsce w konkursie PTS i firmy Colgate "Przyjazny dentysta". 
 

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul. J.H. Dąbrowskiego 75/24
Tel 1: 61 / 84 30 725
Tel 2: 602 558 538
FAX:
Strona WWW:
email:gabinet@citydent.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek: 10.00 - 20.00
środa: 10.00 - 20.00
czwartek: 10.00 - 20.00
piątek: 10.00 - 20.00
sobota: 9.00 - 14.00
niedziela:

7 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Nowoczesny sprzęt, profesjonalny zespół lekarzy to, wszystko sprawia, że ufam im bezgranicznie, jeżeli chodzi o moje zęby. Zresztą nie tylko ja mam tą opinię na temat CityDent, moja rodzina i znajomi, którym ją poleciłam również są zadowoleni z ich usług.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Uratowali mi nie jednego zęba. Podziwiam ich za profesjonalizm i indywidualne podejście do pacjenta. Lecząc się u nich wiem, że jestem pod dobrą opieką.

Dodany przez: Janusz

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Jestem pacjentem od niedawna ale juz wiem, ze moge i zaufac i ze poprowadzą mnie tak aby dla mnie bylo jak najlepiej. Zawsze przedstawią kilka sposobow na rozwiazanie problemu, przedstawią wszystkie za i przeciw. Mozna ich o wszystko zapytac i zawsze chetnie odpowiedzą. Lubie wiedziec co jest robione w mojej buzi. I tu zawsze moge liczyc na takie informacje.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Dziękuję! Jestem zachwycona odbudową protetyczną swoich zębów. Nie spodziewałam się tak rewelacyjnych efektów. Przyznaję, miałam obawy jak przed każdym pójściem do stomatologa, jednak tym razem nie żałuję!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Nie lubię dentysty, ale któż ich lubi? Chodzę tylko wtedy, kiedy muszę. I zawsze do CityDent. Oni mnie znają, moje zęby także, i wiedzą lepiej ode mnie, co trzeba z nimi zrobić. Siadam na fotelu zamykam oczy … i wychodzę. W między czasie nie wiem co się działo- ale nigdy mnie nic nie bolało. A ząbki wszystkie jak perełki, tzn. plombki. I nie wypadają. Dlatego za żadne skarby nie pójdę gdzie indziej.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Dentysta nigdy dla mnie nie był problemem. Dbam o zęby regularnie, chodzę z przyjemnością. Dzięki radom lekarza bardzo mało mam ubytków. Rzeczywiście prawidłowa higiena, nawyki żywieniowe, woda zamiast coli i soków – wszystko to sprawia, że w zasadzie mam tylko kilka wypełnień. Ostatnio je wybieliłam i uważam że są śliczne

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Fachowa, miła obsługa, superwygodny fotel, nowoczesny sprzęt- polecam wszystkim usługi CityDent. Podoba mi się ich podejście do pacjenta, który jest przerażony - zazwyczaj. Rozładowuję sytuacje stresowa w mig. A ząb wyleczy jakby przy okazji. Wszystkim dentofobom polecam.

Dodany przez: Krystyna
Bardzo dobrych: 3 
 43%
Dobrych: 3 
 43%
Dostatecznych: 1 
 14%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%