Dent4You

- Gabinety Stomatologiczne - Beata Morawska-Jankowska - wiedza połączona z najnowszymi osiągnięciami stomatologii. Poznań
Oferuję szeroki zakres usług: stomatologia zachowawcza, stomatologia kosmetyczna, protetyka, chirurgia, endodoncja. Zawsze staram się dostosować do potrzeb pacjenta, wszystkie zabiegi odbywają się bezboleśnie. Aby postawić 100% trafna diagnozę używam aparatu rentgenowskiego. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętnosci biorąc udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Aparat SleeperOne zapewnia bezbolesne znieczulenie.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: Os.Bolesława Chrobrego pawilon 110/11
Tel 1: 61 822 81 88
Tel 2: 601 056 138
FAX:
Strona WWW:
email:beata@dent4you.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 9:00-19:30
wtorek: 14:00-20:00
środa: 9:00-19:30
czwartek: 14:00-20:00
piątek: 9:00-13:00
sobota:
niedziela:

6 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Jestem bardzo wdzieczna Pani Beacie za uratowanie moich zebow. Do tej pory nie mialam szczescia do dentystow, usunieto mi kilka zebow ktore powinny byc leczone a te ktore mi zostaly nie byly fachowo leczone. Dzieki Pani moge wreszcie szeroko sie usmiechac a moje zeby wygladaja bardzo pieknie. Dodam jeszcze, ze zostalam dokladnie poinformowana o tym jak bedzie wygladalo leczenie I ile bedzie czasu to trwalo

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Moje zęby są teraz moja wizytówką pomimo, że do tej pory wszyscy mi wmawiali, że są słabe i że nic na to się nie poradzi. A p.Doktor zabrała się za nie z entuzjazmem, i wykonała dokładnie to co obiecała.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Szybka, sprawna , kompetentna i bardzo dobrze zorganizowana. Nie zdarzyło mi się, żebym czekał dłużej niż 5 minut. Dużo było pracy ze mną, p. Doktor obiecała wyleczyć moje zęby w określonym czasie i dotrzymała słowa. Nic nie boli, żadnych po drodze problemów, naprawdę, z przyjemnością wspominam wszystkie wizyt

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Bardzo dobry lekarz, budzący zaufanie i znający się na swoim fachu. Dla p. Doktor nie ma rzeczy niemożliwych, jest w stanie wszystko zrobić, byle tylko ulzyc w cierpieniu.

Dodany przez: janka

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Na początku trochę się bałem, ale potem z przyjemnością jechałem na kolejna wizytę. I okazało się, że mam calkiem dobre zęby, zresztą, teraz wyglądają bardzo dobrze, nawet nie widać, gdzie kończy się ząb, a gdzie jest wypełnienie. I tylko jednego zęba musiałem wyrwać, reszta była do uratowania. A inni dentyści nie dawali mi większych szans, mówiąc, ze w tym wieku to należy się pogodzić z protezą. Jak widać, w dzisiejszych czasach można zrobić dużo więcej, niż tylko wyrwać i wstawić sztuczne zęby.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Pani Doktor sprawiła, że skończyły się moje problemy z zębami. Już myślałem, że ze mną jest coś nie tak. Plomby wypadały, z jednym zębem chodziłem po kilka razy, ciągle mnie coś bolało, uwierało, przeszkadzało. A Pani doktor, nie wiem jak to zrobiła, sprawiła, że już od kilku miesięcy nie biorę żadnych antybiotyków, płukanek, wyleczyła i mam się zgłosić na kontrolę w listopadzie.

Dodany przez: dawid
Bardzo dobrych: 3 
 50%
Dobrych: 2 
 33%
Dostatecznych: 1 
 17%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%