Rozdent

- Gabinety Stomatologiczne - Pomożemy Ci zadbać o Twoje zęby. Poznań
U nas zrekalsują się państwo w klimatyzowanych gabinetach, w których za pomocą nowoczesnego sprzętu, nasi specjaliści bezboleśnie wyleczą Państwa zęby. Praktyka jest przystosowana do leczenia osób niepełnosprawnych. Jeden z naszych gabinetów posiada fotel w kształcie dinozaura, dzięki czemu dzieci z chęcią poddadzą się badaniu i ewentualnemu leczeniu. Zapewniamy szeroki zakres usłu dentystycznych.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: Ul. Na Miasteczku 12A
Tel 1: 606-701-026
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:rozdent@rozdent.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 14:00 - 19:00
wtorek: 12:00 - 18:00
środa: 16:00 - 21:00
czwartek:
piątek: 10:00 - 14:00
sobota:
niedziela:

4 opinie użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Wraz z córką trafiłyśmy najpierw na konsultację do Rozdent. Został nam przdstawiony plan leczenia oraz kosztorys. Obie wiedziałyśmy co nas czeka na kolejnych wizytach, co uważam za wielki atut. Z każdą kolejną wizytą zmieniałyśmy zdanie o dentystach. Siadząc na jakże wygodnym fotelu relaksowałam się, nie odczuwając bólu borowania.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Stworzeni do tego, żeby pomagać ludziom.a przynajmniej potrafi leczyć zęby i sprawić, że człowiek ma zaufanie. Tak jak obiecali, krok po kroku zrobili wszystko i zmieścili się w czasie.

Dodany przez: baśka

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Udałam się do tego stomatologa po wielu latach przerwy, bardzo się bałam wizyty. Już po pierwszych kilku minutach Pani doktor skutecznie mnie rozluźniła a potem było tylko lepiej. Teraz ciesze się na kolejną wizytę bo jest naprawdę przyjemnie, nigdy nie sądziłam ze to powiem. Jeszcze raz bardzo dziękuję.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Polecam Rozdent wszystkim tym, którzy chcą mieć po prostu zdrowe zęby, wyleczyć je i nie mieć z nimi problemów oraz tym, którzy się panicznie boją dentysty, bo wizyty u nich sprawiają, że nie taki diabeł straszny. Potrafią sprawić, że człowiek siadając na fotel zapomina o strachu, a ja naprawdę kiedyś panicznie bałam się, może nie dentysty, ale tej niepewności, co będzie za chwilę.

Dodany przez: gabi
Bardzo dobrych: 2 
 50%
Dobrych: 2 
 50%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%