Sadłowska Aleksandra

- Gabinet Stomatologiczny - Piękne zęby mogą odmienić nasze życie. Kalisz

Zapraszamy do mojego nowoczesnego gabinetu stomatologicznego. Posiadam wiele certyfikatów co świadczy o tym, że stale rozwijam się aby zapewnić Państwu najwyższy poziom wykonywanych usług.  Leczenie przeprowadzam wg nowoczesnych metod używając materiałów najwyższej jakości. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, tworząc wspólnie z nim optymalny plan leczenia.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Kalisz
Adres: ul. Łódzka 163
Tel 1: 62-7670262
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

7 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Moja historia może nie jest za ciekawa, ale pewnie podobne przygody mają inni pacjeci. Ponad rok temu miałam leczenie kanałowe, u innego dentysty, dwa kanały, za leczenie zapłaciłam ok 400pln. Pod koniec stycznia problem znowu się pojawił. Na początku lekki a później nie do zniesienia ból zęba. Udałam się z reklamacją do stomatologa który zęba tego leczył, oznajmił (bez zdjęcia RTG i otwarcia zęba) , że ząb do wyrwania, i w sumie to najlepiej implant itp-ogólny koszt to ok 2500-3500pln, SZOK! ,żadnej rozmowy że zęba mozna uratować. Strasznie się zdrenerwowałam. Koleżanka podała mi telefon do Pani Doktor Oli, sprawdziłam w internecie i umówiłam się na wizytę. Pani doktor zrobiła mi zdjęcie RTG i się okazało, że kanały były niedoleczone przez poprzedniego dentystę, sprawa była na tyle poważna, że miałam już stan zapalny. Pani Ola założyła mi lekarstwa , profesjonalnie wyczyściła kanały i co najważniejsze uratowała mi zęba.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

miło, fachowo, bezsrtesowo, niedrogo, polecam wszystkim!

Dodany przez: Feliks

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

W gabinecie nie tylko wyleczysz zęby ale również doświadczysz, że wizyta u dentysty nie musi być tak straszna. A od strony leczenia to miałam problem z trzema ząbkami i... już nie mam, oczywiście problemów :), bo ząbki są ale wyleczone i tak naprawdę nie wiem w którym miejscu były naprawiane :) SUPER PROFESIONAL!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Mam 42 lata i już miałam okazję zwiedzić nie jeden gabinet stomatologiczny.Tak pozytywnej atmosfery dawno nie widziałam i nie czułam. Super, polecam każdemu.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Polecam bo sprawnie, bezboleśnie , tanio i bardzo miło, mój chłopak tak samo twierdzi.

Dodany przez: Diana

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Super! dawno nie miałam tak doczyszczonych ząbków. W planach mam jeszcze wybielanie ale po zabiegu ze skalingiem kolor zębów rozjaśnił się o dobre dwa,trzy tony (nie ukrywam, że namiętnie piję kawę i sporadycznie palę papierosy), jeszcze się zastanowię. Potwierdzam poprzednie oceny, że w gabinecie można naprawdę odczuć pozytywną energię i prawdziwy lekarski profesjonalizm.

Dodany przez: Ada

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Byłam w gabinecie pani Oli i z wizyty jestem bardzo zadowolona. Mój ząb został wyleczony z próchnicy i bólu a ja ze strachu przed dentystą :)

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 4 
 57%
Dobrych: 2 
 29%
Dostatecznych: 1 
 14%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%