Orident

- Centrum Dentystyczne - profesjonalizm, zaangażowanie, troska. Poznań
Praca w naszym Centrum daje nam wiele satysfakcji a nasi pacjenci wychodzą od nas zawsze uśmiechnięci. Oferujemy pełen zakres profesjonalnych zabiegów dentystycznych wykonywanych przez doświadczonych, doskonale wykwalifikowanych lekarzy stomatologów, w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i z wykorzystaniem najnowszych odkryć medycyny stomatologicznej. Każdy zabieg planujemy indywidualnie i wykonuje go lekarz specjalizujący się w danej dziedzinie.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul.Ługańska 5
Tel 1: 604 578 796
Tel 2: 61 870 52 69
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek: 08.00-20.00
wtorek: 08.00-20.00
środa: 08.00-20.00
czwartek: 08.00-20.00
piątek: 08.00-20.00
sobota: 08.00-13.00
niedziela:

7 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Do tej pory moje zęby były największą moją bolączką. Bałem się wszystkiego a teraz już powoli zbliżamy się ku końcowi i szczerze powiem będzie mi brakowało wizyt w Oridencie. Obsługa, podejście, kontakt wszystko na najwyższym poziomie.

Dodany przez: julia

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bezboleśnie przeprowadzony zabieg zachęca do ponownej wizyty bez obaw o jej przebieg. Zaangażowanie i wspólpraca z asystentką dopełnia obrazu profesjonalisty i spełnia moje oczekiwania co do obsługi w prywatnym gabinecie stomatologicznym. polecam.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Sprawna i profesjonalna obsługa. duże zdolności w zakresie komunikacji interpersonalnej, zapewnienie poczucia bezpieczeństwa i troski o moje problemy stomatologiczne :)

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Bardzo miła wizyta. doktor poświęcił mi bardzo dużo czasu! Zrobiłem ubytek, z którym poszedłem i dodatkowo zaplanowałem dalsze leczenie. Będę mógł to wszystko kompleksowo zrobić w Orident.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Super miejsce, bardzo nowoczesne i estetyczne. Lekarze dokładnie wyjaśniają wszystkie zabiegi. Czułem się bardzo komfortowo

Dodany przez: bartek

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Teraz wróciła radość mojego życia, mogę się uśmiechać. Naprawdę warto oddać się w ręce tak doświadczonego lekarza. Serdecznie polecam!!!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Nie boli, leczenie nie trwa latami. W Orident zakończyli moje problemy ze stawami, spadającymi koronami, brzydkim uśmiechem. Mam piękne korony bez metalu, naturalnie wyglądające, nikt nie poznaje ze są sztuczne, a o to przecież chodzi. Dziękuję !!!!!

Dodany przez: oliwia
Bardzo dobrych: 4 
 57%
Dobrych: 2 
 29%
Dostatecznych: 1 
 14%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%