Dentist Poznan

- Gabinet Stomatologiczny - zapewnimy Ci piękny uśmiech. Poznań
W naszym gabinecie stosujemy kamerę wewnątrzustną, dzięki której mamy możliwość pokazania Państwu ewentualne problemy. Pracujemy na najwyższej klasy sprzęcie i materiale stomatologicznym, między innymi rekonstrukcę bardzo zniszczonych zębów opieramy na włóknie szklanym. Duży nacisk kładziemy na profilaktykę, dlatego zapraszamy dzieci na wizyty adaptacyjne, na których nasi najmłodsi pacjenci zapoznają się i oswoją z gabinetem. Zapewniamy najwyższą jakość oferowanych usług.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul. Polska 64
Tel 1: 662 580 186
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:rejestracja@dentistpoznan.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

5 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Jestem pacjentką Dentist Poznan od kilku miesięcy i chwalę sobie bardzo. Pełny profesjonalizm, uzyskuję zawsze odpowiedzi na wszystkie pytania….a jest ich sporo :) Lubię wiedzieć co się ze mną dzieje na każdym etapie leczenia. Leczenie kanałowe to tylko jedna wizyta.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Trafiłam do Dentist Poznań, jak się potem okazało na prześwietleniu z poważnym problemem. Przednia prawa dwójka miała duży ubytek w kości około zębowy. Sam ząb był już leczony kanałowo ale jak wykazało prześwietlenie korzeń nie był przeczyszczony do końca – stąd zapewne infekcja w kości - a dodatkowo korzeń zęba był wzmocniony wkładem korzeniowym, który był źle osadzony i wkręcony był w ściankę zęba. Nie wyglądało to dobrze. Myślałam, że stracę zęba. Samo leczenie odbyło się na jednej wizycie, potem był jeszcze wizyta kontrolna. Rewelacja!

Dodany przez: Danuta

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Czas na fotelu minął szybko i bezstresowo. Leczenie zakończyło się pełnym sukcesem.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bardzo mili, cierpliwi ludzie. Nie stwarzają dystansu pacjent-lekarz. Zanim jeszcze poznałem Dentist, panicznie bałem się dentysty, a wizyta u stomatologa kojarzyła mi się z prawdziwym horrorem. Tutaj zmienili moje podejście do leczenia, są bardzo zaangażowani w to co robią i dbają o komfort pacjenta. Za każdym razem przed zabiegiem dokładnie opisywali, co będą robili.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Całkowity brak bólu od początku do końca zabiegu (nawet przy skomplikowanych leczeniach kanałowych), najwyższej jakości sprzęt (już nigdy nie dam się leczyć stomatologicznie bez odpowiedniego powiększenia) oraz najważniejsza rzecz - profesjonalizm i osobowość, powodują że zarówno ja jak i cała moja rodzina korzysta lub będzie korzystać z usług gabinetu Dentist.

Dodany przez: adrian
Bardzo dobrych: 2 
 40%
Dobrych: 2 
 40%
Dostatecznych: 1 
 20%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%