Elżbieta Wojtko

- Gabinet dentystyczny - Zapewniam kompleksowe leczenie stomatologiczne. Poznań
Cechuje mnie profesjonalne podejście do pracy, nie brak mi przy tym pogody ducha, co niweluje u moich pacjentów lęk przed dentystą. Dzięki wiedzy czerpanej z licznych konferencji i szkoleń, wykorzystuje najnowsze trendy w praktyce. Tutaj panuje miła, przyjazna atmosfera. Przyjmuję pacjentów na umowę z NFZ. Dostępny zabieg ozonoterapii.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: os. Bolesława Chrobrego 13a
Tel 1: 61-825-44-89
Tel 2: 502 390 630
FAX:
Strona WWW:
email:elcia007@go2.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 15:00 – 20:00
wtorek: 14:00 – 20:00
środa: 14:00 – 20:00
czwartek: 14:00 – 20:00
piątek: 9:00 – 15:00
sobota:
niedziela:

5 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Szybko, sprawnie, profesjonalnie, dlatego cała nasza rodzina korzysta z jej usług. Widzimy, jak sie rozwija, i, a jest to jak najbardziej w naszym interesie, cieszymy się, że cały czas jest na bieżąco. W tym gabinecie wiem, że moje zęby są pod najlepszą opieką.

Dodany przez: Zadowolona

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Ja również przyłączam się do wcześniejszych opinii. Pani dr Elżbieta Wojtko to najlepszy stomatolog, jakiego spotkałam (a do czynienia niestety miałam z wieloma). Początkowo leczyłam się w różnych klinikach. W każdym razie lekarz z pierwszej kliniki stwierdził, że z moim zębem już nic nie da się zrobić, że trzeba go po prostu wyrwać. Poszłam do kolejnej - to samo. Na szczęście w porę udałam się do pani doktor.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Ma najnowszy sprzęt, specjalnie przystosowany gabinet - wszystko na bardzo wysokim poziomie. Także naprawdę serdecznie polecam.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Właśnie zakończyłam leczenie u Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona z jej usług, dlatego też chciałabym ja wszystkim polecić. Naprawdę kobieta zna się na rzeczy, dawno nie spotkałam tak profesjonalnego stomatologa.

Dodany przez: Marzena

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Każdemu, kto musi się wybrać do stomatologa zdecydowanie polecam Panią Doktor Elę. Profesjonalne podejście do pacjenta - wytłumaczyła mi co i jak. Chyba dzięki temu, że wiedziałam co po kolei Pani doktor będzie mi robiła, mniej się stresowałam. A to jest ważne. Poza tym jak widzi się kogoś tak sympatycznego i uśmiechniętego to stres trochę odpuszcza. Także z czystym sumieniem polecam.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 2 
 40%
Dobrych: 2 
 40%
Dostatecznych: 1 
 20%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%