Dens Stomatologia

- Klinika Stomatologii - istniejemy od 1992 roku. Poznań

Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki stosowaniu najnowocześniejszych materiałów stomatologicznych oraz posiadaniu sprzętu dentystycznego na najwyższym poziomie. Nasza wykfalifikowana kadra stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach oraz kursach. Nasi pacjenci zawsze wychodzą od nas zadowoleni i usatysfakcjonowani. Nasz 20-letnia praktyka gwarantuje piękny, zdrowy uśmiech.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul. Gwarna 13
Tel 1: 61 8517 111
Tel 2: 668010777
FAX:
Strona WWW:
email:dens@dens.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 12-20
wtorek: 8-19
środa: 8-19
czwartek: 8-16
piątek: 8-16
sobota:
niedziela:

5 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

W piątek usunęli mi zęba i wyczyscili go dokładnie pod znieczuleniem. Jestem generalnie zadowolony i polecam tę klinikę dalej. Normalna cena.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Wspaniały i zgrany zespół. W trudnych dla mnie chwilach potrafili zrozumieć moją potrzebę. Kompetencji i profesjonalizmu nie brakowało ani przez chwilę..Podkreślam pełen profesjonalizm i zaangażowanie w ratowaniu zdrowia pacjenta. Wysoko wykwalifikowany i sympatyczny zespół! Polecam każdemu .

Dodany przez: Adam J.

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Na pewno skorzystam jeszcze z ich usług w przyszłości szczególnie, że jeszcze mam parę dziur do zrobienia. Naprawdę warto tu przyjść.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Witam, zostały mi usunięte dwie ósemki ze znieczuleniem. Bardzo się tego zabiegu bałem, szczególnie,że byłem już kiedyś u innego stomatologa żeby usunąć jedną. Potrzebował wtedy prawie dwie i pół godziny. Tutaj zrobili to bezboleśnie, nawet nie liczyłem czasu. I co najważniejsze, w ogóle nie spuchłem. Przy moim ostatnim zabiegu u tamtego dentysty wyglądałem jak chomik:)

Dodany przez: waldek

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Do kliniki przyjeżdżam specjalnie z innego województwa jakieś 2 godziny jazdy dla mnie, ale warto, bo dzięki nim pomimo wieku mam wspaniały uśmiech. I to nie tylko z powodu leczenia, ale również dlatego, że są oni tak miłymi i sympatycznymi ludźmi.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 2 
 40%
Dobrych: 2 
 40%
Dostatecznych: 1 
 20%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%