DENTAL PLUS

- Centrum Stomatologiczne - najnowsze metody diagnostyczne. Gniezno

Oferujemy pełną gamę usług dentystycznych w najlepszym wykonaniu. Dokładamy wszelkich starań aby leczenie odbywało się w delikatny dla pacjenta sposób aby wyeliminować stres związany z wizytą. Stale podnosimy standardy opieki dentystycznej, dlatego nasi pacjenci mogą mieć pewność, że są leczeni najnowszymi metodami, przy użyciu najnowszych technologii. Leczenie opieramy na najnowszych, światowych standardach.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Gniezno
Adres: 3 Maja 15
Tel 1: 61 428 60 55
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek: 8-19
wtorek: 8-19
środa: 8-19
czwartek: 8-19
piątek: 8-19
sobota:
niedziela:

4 opinie użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Bardzo sympatyczny zespół, przestałam się bać wizyt u stomatologa. Poza tym nie ma się wrażenia bycia trybikiem w ich maszynie pracy dentystycznej. Poświęcają pacjentom dużo czasu. Są bardzo dokładni, ile przetrwają plomby - czas pokaże:)

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Podczas pracy zachowują sterylność, dokładność, nigdzie się nie spieszą, umilają czas rozmową, wszystko dokładnie wpisują w kartoteki, robią dokumentacje. Jeśli chodzi o koszty to w porównywaniu do innych prywatnych gabinetów ceny są przystępne dla pacjentów. Z całego serca mogę polecić.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Leczę tutaj zęby od dawna. Nigdy nie ma problemu z umówieniem się na wizytę, rewelacyjne podejście do pacjenta, świetne materiały, walczą do końca o każdego zęba. Od tylu lat nigdy nie miałam żadnej reklamacji i nigdy o żadnej reklamacji nie słyszałam.

Dodany przez: Julka

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bardzo rzetelne podejście do wykonywanego zawodu, wielki szacunek dla pacjenta i jego potrzeb. Polecam, szczególnie ze względu na leczenie kanałowe, które musiałam przejść, a które generalnie wzbudza w pacjentach grozę-tutaj, przy tak profesjonalnej obsłudze- udało się odczarować mit,że to ból nie do zniesienia.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 2 
 50%
Dobrych: 2 
 50%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%