Pro Dent

- Prywatny Gabinet Stomatologiczny - Małgorzata Chmielewska-Glanc. Konin

Oferuję usługi w zakresie: leczenia zachowawczego,leczenia kanałowego ,protetyki, profilaktyki, stomatologii estetycznej. Dla stałych pacjentów badanie kontrolne jest darmowe. Jestem stomatologiem z wieloletnim doświadczeniem, doskonale znam potrzeby moich Pacjentów. Leczenie przeprowadzam wg nowoczesnych metod używając materiałów najwyższej jakości. Oferuję profesjonalne i skuteczne leczenie w okazyjnych cenach.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Konin
Adres: ul. 11 Listopada 20/9
Tel 1: 63 242 15 97
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

5 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Polecam panią doktor wszystkim, którzy chcą mieć ładny uśmiech. Pani doktor doskonale odnajduje się w estetyce, licówki i korony to jej specjalność, takie odniosłam wrażenie. Najlepiej potwierdza to fakt, iż każdy napotkany znajomy pyta mnie codziennie czy byłam u fryzjera albo czy mam coś nowego na sobie, bo inaczej- ładniej wyglądam. A to moja , i pani doktor, mała tajemnica.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Polecam pania doktor wszystkim, którzy potrzebują ładnie uzupełnić braki zębowe. Pani doktor jest specjalistką. Ja mam 3 piękne korony, które nie odróżniają się od pozostałych zębów a żona piękne licówki na górze od 3 do 3 jej uśmiech jest piękny- jak dawniej.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Jestem pod wrażeniem dr Chmielewskiej. Wiedziałem, że jest dobra, ale nie sądziłem, że że spotkam się aż z tak wielkim profesjonalizmem. Szybko, sprawnie, bez bólu, ba, po zakończeniu leczenia z przyjemnością bym jeszcze tam został. A miałem dużo, i to bardzo trudnej pracy, byłem u tylu lekarzy, którzy tylko starali się coś tam załatać

Dodany przez: Dawid

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Ogromnie się cieszę ze znalezienia tak kompetentnego, wyrozumiałego, o ogromnej wiedzy lekarza. A przy okazji jest to osoba b. bezpośrednia, miła i uśmiechnięta, a zarazem dobrze zorganizowana.

Dodany przez: Zuza

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Z racji swego zawodu często bywam za granicą i zdarza mi się korzystać z usług tamtejszych lekarzy. Dr Chmielewskiej i jej gabinetowi śmiało daję pięć gwiazdek. Z chwilą wejścia do gabinetu czułam, że spotkam się tam z najwyższym poziomem usług. I się nie zawiodłam, ba, zostałam mile zaskoczona. Pani doktor po uważnym wysłuchaniu mego problemu, przestawiła mi plan leczenia, określiła czas realizacji i koszty. Jestem teraz w trakcie leczenia.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 3 
 60%
Dobrych: 1 
 20%
Dostatecznych: 1 
 20%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%