GlamSmile

- Gabinet Dentystyczny - my pomożemy odmienić Twój uśmiech. Poznań

Specjalizujemy się w stomatologii estetycznej. Oferujemy najwyższe standardy usług, nowoczesny sprzed oraz profesjonalnę kadre. Zapewniamy skuteczne wybielanie zębów, licówki oraz niewidoczną ortodoncję.  Zazwyczaj leczenie kanałowe wykonujemy w trakcie jednej wizyty. Stosujemy bezbolesne znieczulenie The Wand. Do wykonywania zdjęc rtg używamy technologii cyfrowej.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Poznań
Adres: ul. gen. Kutrzeby 16g/118
Tel 1: 061 826 58 88
Tel 2: 0602 219 451
FAX:
Strona WWW:
email:biuro@glamsmilepoland.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 13.00 – 20.00
wtorek: 13.00 – 20.00
środa: 8.00 – 20.00
czwartek: 8.00 – 20.00
piątek: 8.00 – 14.00
sobota: 9.00 – 12.00
niedziela:

8 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Pozytywnie zaskoczyli mnie swoim profesjonalizmem i podejściem do pacjenta. Jako że nie przepadam za wizytami stomatologicznymi, a moje zęby nie należą do najtwardszych wizyta u nich przebiegała bardzo bezstresowo. Czas minął szybko, a rozmowa na tematy totalnie nie związane ze stomatologią pozwoliły częściowo zapomnieć o tym gdzie się znajduje.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Z polecenia znajomego pojawiłem się w GlamSmile z wielkim problemem z moją 4. Po wielu wizytach u różnych specjalistów już pogodziłem się z utratą zęba. Pan doktor podjął się jednak wyzwania i po kilku wizytach mój ząb został ocalony, a dodatkowo teraz mam wszystkie zęby zdrowe i czyste, a ja nie boję się już dentysty, ponieważ całość leczenia przebiegła w naprawdę sympatycznej a co najważniejsze profesjonalnej atmosferze, gdzie pacjent jest traktowany z najwyższą dbałością o jego komfort i bezpieczeństwo, polecam serdecznie.

Dodany przez: paweł

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Wyjątkowe podejście do pacjenta, niebywała delikatność i pełen profesjonalizm!!! Nie mam już stresu przed dentystą a co najważniejsze zdrowe ząbki i to wszystko za zaledwie dwiema wizytami. Polecam wszystkim pacjentom.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Już po pierwszej wizycie moje wszelkie obawy i fobie minęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Absolutnie bezbolesne leczenie kanałowe, miła i uśmiechnięta obsługa i poczucie psychicznego komfortu. Są to specjaliści najwyższej klasy co widać już przy pierwszym spotkaniu.

Dodany przez: julia

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Personel medyczny stara się zaopiekować pacjentem tak aby czuł się komfortowo. Dziękuję i polecam.

Dodany przez: kuba

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Swoją postawą zmobilizowali mnie do przeprowadzenia koniecznego leczenia, za co jestem szczerze wdzięczna szczególnie, że nie należę do pacjentów w tej materii odważnych i wytrwałych. Doceniłam dobrodziejstwo jednorazowego leczenia kanałowego- bezbolesnego i zakończonego wypełnieniem, a wszystko podczas jednej wizyty.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Fachowcy najwyżej klasy! Wizyty u nich to naprawdę sama przyjemność. Są mili, uprzejmi a przy tym wszystkim bardzo rzeczowi. Odpowiadają na wszystkie pytania i rozwiewają wszelki wątpliwości. Leczenie zębów jest całkowicie bezbolesne, co kiedyś wydawało mi się niemożliwością.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Wizyta w GlamSmile nie powoduje stresu, który towarzyszył mi od lat, zwłaszcza w czasach szkolnych...brr..to były traumatyczne przeżycia. A teraz jest milo i przyjemnie, bezboleśnie i co najważniejsze są to usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie. Pozdrawiam.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 5 
 63%
Dobrych: 2 
 25%
Dostatecznych: 1 
 13%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%