FIDENT

- Przychodnia stomatologiczna - Zakochani w uśmiechu. Leszno

Przychodnia stomatologiczna FIDENT składa się z 3 nowocześnie wyposażonych gabinetów stomatologicznych. Posiadamy pantomogram zębów a także mikroskop stomatologiczny. Przyjmujemy w pełnym zakresie stomatologiczno - chirurgicznym, włącznie z wstawianiem implantów. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Stawiamy czola nawet  najtrudniejszym przypadkom. Od nas wyjdą Państwo zawsze zadowoleni.

 

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Leszno
Adres: Skarbowa 2a
Tel 1: 65 529 15 18
Tel 2: 605 828 626
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek: 08:00 - 20:00
wtorek: 08:00 - 20:00
środa: 08:00 - 20:00
czwartek: 08:00 - 20:00
piątek: 08:00 - 20:00
sobota: 08:00 - 18:00
niedziela: 09:00 - 14:00

6 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Aż chce się dalej przychodzić i zadbać o zęby. Mam nadzieję, że tak też pozostanie. Polecam Fident już wszystkim znajomym i z czystym sumieniem mogę polecić również osobom, które właśnie poszukują dobrego stomatologa.

Dodany przez: Adrian

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Byłam już na kilku wizytach i jak na razie jestem bardzo zadowolona. Tak jak piszą inni pacjenci, atmosfera w gabinecie jest bardzo miła i spokojna. Przychodzę do nich bez stresu i strachu, z resztą lekarze mają bardzo dobrą rękę i wszystko robią na prawdę bezboleśnie, przy czym także fachowo.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Potrzebowałam na szybko wybrać się do stomatologa po poradę. Przegrzebałam internet i znalazłam pozytywne opinie o tej przychodni. Wizyta przebiegła profesjonalnie, bezstresowo i w miłej atmosferze. Moje wszelkie wątpliwości zostały rozwiane, a ja podjęłam decyzję o późniejszym leczeniu również w tym miejscu. Także z czystym sumieniem polecam!

Dodany przez: julka

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Nie tylko fachowo, ale również bardzo życzliwie nastawieni do pacjenta. Polecam zwłaszcza tym, którzy mają przykre doświadczenia i boja się kolejnej wizyty. Wrócę na pewno.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Profesjonalne podejście, wszystko załatwione sprawnie i przyjaznej atmosferze:) Gorąco polecam wszystkim poszukującym dobrego dentysty:)

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Jestem bardzo zadowolony z wizyty w Fidencie. Działałają bardzo spokojnie i profesjonalnie. Jestem również bardzo zadowolony z efektu ich pracy, wypadła mi plomba w "jedynce" i teraz nawet nie ma po tym śladu. A zapłaciłem mniej niż się spodziewałem.

Dodany przez: Olgierd
Bardzo dobrych: 3 
 50%
Dobrych: 2 
 33%
Dostatecznych: 1 
 17%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%