Ignacy Kodym

- Gabinet stomatologiczny - 25 letnia prywatna praktyka stomatologiczna. Konin

Oferuję pełen zakres profesjonalnych zabiegów dentystycznych, wykonywanych przez doświadczonego, doskonale wykwalifikowanego lekarza stomatologa, w oparciu o najnowocześniejszy sprzęt i z wykorzystaniem najnowszych odkryć medycyny stomatologicznej. Wybielanie zębów metodą Sapphire Professional whitening. Gwarantuję najwyższą jakość wykonywanych usług.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Konin
Adres: ul. Chopina 1a/B
Tel 1: (63) 242 09 18
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:ignacy@kodym.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

8 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

Leczenie...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Idę do pana Doktora dopiero pierwszy raz,nie znam Go,gdyż przez wiele lat leczyłam się u innego specjalisty,który teraz często choruje i dlatego muszę zmienić gabinet, myślę,że będzie to trafny wybór i lekarz już na stałe dla mnie i całej mojej rodziny. Opieram się na opiniach z internetu

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Byłam w piątek z bólem zęba , fachowa obsługa , polecam.

Dodany przez: Baśka

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Fantastyczny lekarz, bardzo konkretny, a przy tym niesamowicie uprzejmy. Pełen profesjonalizm.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Jeszcze nigdy nie spotkałam lekarza o tak fantastycznym podejściu do pacjenta.To,w jaki sposób rozmawia z pacjentem i jego"kojący" głos spowodowały,że nawet nie zorientowałam się kiedy usunął mi bolącego zęba.Świetny lekarz.Polecam!!!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Jest przede wszystkim świetnym człowiekiem o wysoko rozwiniętej inteligencji emocjonalnej, a co za tym idzie słuchając pacjenta wnikliwie, doskonale wyszukuje istotę naszej wizyty. Cóż fachowości pozazdrości mu nie jeden kolega po fachu,jest uprzejmy,troskliwy,bardzo kompetentny i wciąż podnoszący swoje kwalifikacje. Dodatkowo towarzyszą nam wysokie standardy gabinetu oraz wyposażenie stawiające go w czołówce, oprócz świetnego specjalisty wspiera go zaplecze techniczne, które odpowiada na wszystkie nasze oczekiwania. Kolejnym ważnym argumentem jest stosunek ceny do jakości usługi, naprawdę jest to gabinet na każdą kieszeń. Szczerze polecam wszystkim, cóż moja rodzina już innego dentysty sobie nie wyobraża

Dodany przez: Feliks

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Pan Doktor poswieca pacjentowi cala uwage, jest profesjonalny ale zarazem usmiechniety i przyjazny.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Mialam przyjemnosc wizyty u Pana Ignacego jakiś czas temu, ale nadal bardzo dobrze go wspominam. Bardzo przyjazny, fachowy, nie nadety jak niektorzy doktorzy, potrafi odstresowac rozmowa. Plomba ktora mi zrobil miewa sie, nie znam sie na stomatologii i nie wiem jaki material byl uzyty ale wypelnienie nie rozni sie od zeba.

Dodany przez: Jerzy

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Byłem u Pana Doktora jakiś czas temu ale wizytę ciągle wspominam, i to bardzo dobrze wspominam, szczególnie porównując z moim poprzednim dentystą. Lekarz fachowy, tłumaczący, i co najważniejsze dla mnie z ogromną empatią oraz przemiłą asystentką :) Kanałówka wykonana szybko i bez zbędnych cierpień.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 4 
 50%
Dobrych: 3 
 38%
Dostatecznych: 1 
 13%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%