Kacper Tkacz

- Prywatny Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny. Tarnów

Długi staż pracy, indywidualne podejście do pacjenta oraz wysoka jakośc usług stomatologicznych zapewnia komfort i bezpieczeństwo pacjenta. Dostosowujemy sie do potrzeb pacjenta. Traktujemy naszych klientów z najwyższym szacunkiem. Posiadamy wysoce wykwalifikowaną kadre. Zapraszamy na bezpłatne konsultacje, zrówno dzieci jaki i dorosłych.

Dane teleadresowe

Województwo:Małopolskie
Miasto: Tarnów
Adres: Pszenna 1
Tel 1: 601 111 111
Tel 2: 71 1111111
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek: 13:00 - 20:00
wtorek: 13:00 - 20:00
środa: 13:00 - 20:00
czwartek: 8:00 - 15:00
piątek: nieczynne
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

5 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

bardzo dobry...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

W kilka dni Pan doktor skończył wykonywać dość duża pracę i szczerze muszę przyznać, że ma tak zwany 'fach w ręku' i spore poczucie estetyki. Jestem bardzo zadowolona i zamierzam pochwalić i polecić Pana doktora, jak dla mnie jeden z najlepszych w mieście.

Dodany przez: Anonim

leczę sie tu od tawna...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Od dawna leczę się u Pana Doktora. Mogę polecić z ręką na sercu, ponieważ nigdy nie miałam wątpliwości żeby wrócić na kolejną wizytę. Zawsze jest sprawnie, fachowo i bezboleśnie. Polecam wszystkim, którzy mają "stracha" przed dentystą. Ale najważniejsze jest dla mnie to, że jakość według mnie jest znakomita. Nigdy nie wróciłam z niczym "do poprawy".

Dodany przez: Anonim

zdecydowanie polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Ja byłam z dzieckiem u Pana doktora, ale bardzo przypadł mi do gustu i zapisałam się na wizytę, gdyż póki co z moim uzębieniem nie było najlepiej. Minęło już troszkę czasu i zmiany są kolosalne, w końcu mogę się szczerze uśmiechnąć i nie bać się o wygląd moich zębów. Zdecydowanie polecam!

Dodany przez: Anonim

Polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Świetny stomatolog, wszystko wykonane pewnie i precyzyjnie, przyjazne i bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo dobre wykonanie, w perspektywie czasu nie ma żadnych problemów związanych ze źle wykonanym leczeniem. Polecam i pozdrawiam.

Dodany przez: Anonim

świetny specjalista...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Kontakt znalazłem w Internecie i śmiało powiem, że dobrze trafiłem! Doktor Kacper Tkacz to świetny specjalista, miałem robione licówki na 4 przednie zęby. Efekt wyszedł bardzo zadowalający i cieszę się, że wybrałem właśnie go do wykonania tej pracy. Polecam wszystkim szukającym dokładnego stomatologa w tym mieście.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 4 
 80%
Dobrych: 1 
 20%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%