Emident

- Gabinet Stomatologiczny - wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Bochnia

Świadczymy kompleksowe usługi dentystyczne. W naszym gabinecie panuje zawsze przyjazna atmosfera a to wszystko dzięki personelowi, który stale jest do Państwa dyspozyjcji. Wszystkie urządzenia stomatologiczne używane w naszych gabinetach posiadają certfikaty. Pracują u nas wysokiej klasy specjaliści, którzy nieustannie podnosza swoje kwalifikacje zawodowe.

Dane teleadresowe

Województwo:Małopolskie
Miasto: Bochnia
Adres: Sądecka 12
Tel 1: 503 098 688
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:emident.bochnia@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

8 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

POLECAM...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Do gabinetu trafiłam z ostrym bólem zęba ,na miejscu zostało wykonane RTG i od razu rozpoczęło się leczenie kanałowe. O dziwo wspominam je bardzo dobrze i zupełnie bezboleśnie , pani doktor jest bardzo delikatna ma na uwadze przede wszystkim pacjenta ,nie czas. Serdecznie polecam.

Dodany przez: Anonim

Warto!...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Witam, ja w ty gabinecie zakładałam aparat i pod tym katem było leczenie. Panią doktor oceniam jako bardzo profesjonalną, życzliwą i miłą osobę, mająca doskonałe podejście do pacjentów. W przeciwieństwie do wizyt kojarzonych z przed lat (wtedy jeszcze aparat ruchomy) tych nie wspominam z lękiem i strachem. Polecam serdecznie.

Dodany przez: Anonim

Polecam!...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Do Pani Doktor trafiłam kiedy szukałam stomatologa dla córki - poleciła mi ją koleżanka, juz po wejściu do gabinetu wiedziałam, ze to dobra decyzja. Stomatolog bardzo uprzejma, uśmiechnięta, wyrozumiała - w przypadku leczenia dzieciaka to bardzo ważne (poprzedni dentysta skutecznie zniechęcił moją córkę do wizyt u siebie). Tutaj mam pewność, że wszystko pójdzie gładko, a zęby dziecka będą dobrze leczone - polecam serdecznie!

Dodany przez: Agata

gorąco polecam...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Leczę się u nich od jakiegoś czasu i jestem bardzo zadowolona z ich profesjonalizmu i podejścia do pacjenta. Zostały mi już tylko ósemki do usunięcia ale myślę że wszystko będzie dobrze. Gorąco polecam i pozdrawiam

Dodany przez: Anonim

komfort leczenia...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Emident to stomatolodzy do których, aż chce się chodzić, mili, weseli a przy tym wielcy profesjonaliści. Rwanie ósemek bezbolesne i szybkie. Długo szukałam takiego lekarza, i znalazłam, pełen komfort leczenia :-)

Dodany przez: Anonim

serdecznie polecam ...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Personel to fantastyczni, oddani swojej pracy lekarze i przemili ludzie. Na pewno nie zdradzę ich na rzecz żadnego innego stomatologa:)

Dodany przez: Anonim

są profesjonalistami...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Dołączę się do pozytywnych opinii - usuwali mi dwie ósemki i w obu przypadkach odbywało się to bezproblemowo: błyskawicznie i kompletnie bezboleśnie. Ocena pozytywna jak najbardziej zasłużona.

Dodany przez: Anonim

polecam...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Usuwanie korzenia bezboleśnie, profesjonaliści w pełnym spektrum, no i ceny biją konkurencję na łeb, polecam.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 5 
 63%
Dobrych: 3 
 38%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%