Kaleta Dentystyka

- Gabinet Stomatologiczny - w tym miejscu zyskasz nowy, piękny uśmiech. Kraków

W naszych gabinetach wykorzystujemy mikroskopy stomatologiczne, dzięki którym leczenie kanałowe nabrało nowego znaczenia. Dla nas ważne jest aby pacjenci czuli się u nas komfortowo i bezpiecznie. Dla Państwa wygody, telefonicznie przypominamy o wyzytach. Otrzymaliśmy certyfikat Dental Clinic Licence. Nasz personel to wysoko wykształceni specjaliści z wieloma certyfikatami i niesamowitymi umiejętnościami.

Dane teleadresowe

Województwo:Małopolskie
Miasto: Kraków
Adres: Dywizjonu 303 56c
Tel 1: 12 649 56 86
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:kontakt@kaletadentystyka.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

6 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

wyróżniają się...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Witam korzystałam z ich usług. Wyróżniają się oni rzetelnością !!! Bardzo profesjonalny sprzęt , profesjonalne podejście do pacjenta ,wysoka jakość usług !!!!! Do tego bardzo opanowani i sympatyczni, zawsze z uśmiechem na twarzy.

Dodany przez: Anonim

p\\profesjonalizm...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Polecam!!! Profesjonalizm w każdym calu!!!

Dodany przez: Anonim

bardzo polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Leczyłam w Kaleta Dentystyka wiele zębów i jestem bardzo zadowolona, zarówno z efektów jak i z podejścia do pacjenta. Nie ma problemu, żeby umówić się na wizytę, nawet jeśli ktoś ma bardzo napięty grafik - dostosowują się bez problemu. Personel est bardzo uprzejmy, wyjaśniają szczegółowo przebieg leczenia i odpowiada na każde pytanie. Wiem, że w razie konieczności z pewnością do nich wrócę.

Dodany przez: Anonim

polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Witam, bardzo polecam ich usługi. Opanowanie, rzetelność to cechy , które ich wyróżniają. Każdy zabieg wykonywany jest z dużą precyzją i zawsze jestem 100% zadowolona :)

Dodany przez: Anonim

miłe osoby...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Miłe i sympatyczne osoby. Zazwyczaj boję się chodzić do stomatologów, jednak nie w tym przypadku. Zabiegi są wykonywane bezboleśnie, nie mam żadnych obaw idąc na zabieg. Często chodzę na wizyty kontrolne oraz korzystam z usług wybielania zębów i zdjęcia kamienia nazębnego. Na wizyty uczęszczam od mniej więcej roku i nie mam powodów, aby zmieniać swojego dentystę. Świadczone usługi wykonywane są profesjonalnie i bezboleśnie, z tego względu oceniam bardzo dobrze tego specjalistę. Polec

Dodany przez: Anonim

polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Do tego gabinetu chodzę już od dawna. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnych usług gabinetu. Bardzo dokładni, zawsze polecają i doradzą na temat nowinek stomatologicznych. Gabinet jest wyposażony w sprzęty najnowszej technologii. Polecam

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 4 
 67%
Dobrych: 1 
 17%
Dostatecznych: 1 
 17%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%