Krzysztof Martiszek

- Prywtny Gabinet Stomatologiczny. Nowy Sącz

Indywidualne podejście do każdego pacjenta. Wykonuję zabiegi w znieczuleniu miejscowym a także ogólnym. Świadczę usługi z zakresu: chirurgii stomatologicznej, stomatologii zachowawczej i protetyki. Gabinet wyposażony jest w  najnowocześniejszy sprzęt, który posiada wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa.

Dane teleadresowe

Województwo:Małopolskie
Miasto: Nowy Sącz
Adres: Nawojowska 186B
Tel 1: 18 4439582
Tel 2: 604244252
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

8 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

Polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bardzo profesjonalny, konkretny i sympatyczny specjalista :)

Dodany przez: Patrycja

Polecam ...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Polecam, stomatolog najwyższej klasy , miły człowiek , konkretny , potrafi spokojnie wszystko wyjaśnić. Wyrwanie nic nie bolało !!!!!! Polecam !!!

Dodany przez: Ania M

Polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Świetny specjalista godny polecenia. Dzięki takim ludziom jak pan doktor nie boję się wizyt u dentysty.

Dodany przez: Anonim

jest rewelacyjny...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Pierwszy raz trafiłam do Pana doktora i to od razu z pękniętym zębem po dawnym leczeniu kanałowym. Niestety trzeba go było dłutować. Pan doktor był bardzo cierpliwy i wyrozumiały nawet przez chwilę nie dał mi odczuć zniecierpliwienia co zdarza się u dentystów podczas takich zabiegów. Wybieram się na kolejną wizytę i szczerze polecam.

Dodany przez: Anonim

zdecydowanie polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Zdecydowanie mogę polecić. Osobiście długo zwlekałam z wizytą, ponieważ boję się leczenia stomatologicznego ale w końcu dorosłam do tego aby iść na wizytę kontrolną. Pan doktor ma faktycznie bardzo przyjazną naturę, jest niezwykle spokojny, jak coś robi to zawsze mówi co. Często pokazuje co robi, swoje decyzje konsultuje z pacjentem :) Budzi zaufanie w 100%. Co do tego jaki będzie stan moich zębów za kilka lat - to trudno powiedzieć bo przecież technologia tak szybko się zmienia, że z perspektywy czasu może być to fuszerka. Ale na dziś i teraz - mam białe, równiutkie ząbki - i jest to najlepszy stomatolog.

Dodany przez: Anonim

jesteśmy zadowoleni...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Moja rodzina u Pana doktora leczy się już od kilka lat i jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni. Bardzo dobry specjalista, a do tego bardzo miły człowiek. Pozdrawiamy!

Dodany przez: Anonim

zdecydowanie polecam...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Przed rozpoczęciem leczenia u Pana Krzysztof Martiszka wizyta u stomatologa kojarzyła mi się z bólem, strachem i ostatecznością:) Jednak gabinet i sposób podejścia Pana Krzysztofa do pacjenta zdecydowanie odbiega od typowej wizji dentysty. Wszystko odbywa się sprawnie, delikatnie, bez bólu, dodatkowym atutem jest wystrój wnętrza. Zdecydowanie polecam.

Dodany przez: Anonim

polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Najlepszy dentysta u jakiego miałem okazje się leczyć, poleciłem go wielu moim znajomym i teraz wszyscy tworzymy małe 'społeczeństwo' leczące się u Pana doktora. Jest bardzo uprzejmy, zna się na swoim fachu i co według mnie bardzo ważne przed każdym zabiegiem opisuje i opowiada na czym on polega, dzięki temu poziom stresu opada.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 6 
 75%
Dobrych: 2 
 25%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%