Prodental

- Gabinet Stomatologiczny - najwyższy poziom stomatologii. Nowy Sącz

Nasi pacjenci zawsze wychodzą od nas zadowoleni z jakości wykonanej usługi. Posiadamy kontrakt
 z Narodowym Funduszem Zdrowia. Posiadamy ogrom wiedzi i doświadczenia. Bezboleśnie znieczulamy dzieki zastosowaniu systemu WAND. Profesjonalny sprzęt oraz wykwalifikowana kadra sprawią, że poczują się Państwo u nas wyjątkowo.

Dane teleadresowe

Województwo:Małopolskie
Miasto: Nowy Sącz
Adres: Długosza 59
Tel 1: 18 443-41-73
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek: 15:00-20:00
wtorek: 15:00-20:00
środa: 15:00-20:00
czwartek: 15:00-20:00
piątek: 15:00-20:00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

3 opinie użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

najlepsi...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bezdyskusyjnie najlepszy gabinet w mieście! W związku z moim stanem zdrowia, muszę często odwiedzać gabinety stomatologiczne. Jednak nigdy nie byłem w pełni zadowolony z wizyty u dentysty, dopóki nie trafiłem tutaj. Profesjonalizm w każdym calu i świetne podejście do pacjenta - to ich najmocniejsze atuty. Poza tym miła atmosfera i spokój sprawiają, że na każdą wizytę przychodzę bez żadnych obaw. Należy również dodać, że szanują swoich klientów i ich czas. Nigdy nie zdarzyło mi się, że musiałem czekać na umówioną wizytę w kolejce, jak to często zdarza się u innych dentystów. Mam pełne zaufanie do nich i szczerze polecam ich wszystkim szukającym specjalisty od leczenia zębów. NAJLEPSI!

Dodany przez: Anonim

oceniam bardzo wysoko...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bardzo wysoko oceniam zarówno fachowość, doświadczenie jak i ich relacje z pacjentami. Gabinet zaprojektowany jest z wielkim wyczuciem estetyki a wyposażenie w sprzęt jest b. nowoczesne i znakomite.

Dodany przez: Anonim

polecam w 100%...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Prodental to wg mnie profesjonalna kadra - spełnili wszystkie moje oczekiwania jako pacjentki. Chodziłam do wielu dentystów, ale ciągle wychodziłam od nich rozczarowana. Efekty pracy Prodental nie podlegają dyskusji - bez powikłań, bez bólu. Zawsze otrzymywałam pełną informację o tym, jak przebiega leczenie. Indywidualne podejście do pacjenta, bezstresowo, doświadczenie i wiedza to główne atuty Prodental. Jestem bardzo zadowolona i polecam z całą odpowiedzialnością.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 3 
 100%
Dobrych: 0 
 0%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%