Kmiecik i Sokołowski

- Stomatologia S.C. - damy Ci cudowny uśmiech. Nowy Sącz

Świadczymy usługi dentystyczne w zakresie profilaktyki, protetyki, chirurgii stomatologicznej,  stomatologii estetycznej, zachowawczej oraz dziecięcej. Zapewniamy wysoki komfort, nowoczesne wyposażenie przychodni a także indywidualne podejście. Robimy wszystko aby nasi pacjenci czuli się u nas bezpiecznie.

 

Dane teleadresowe

Województwo:Małopolskie
Miasto: Nowy Sącz
Adres: Krakowska 91
Tel 1: 18 533 12 76
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:kisstomatologia@wp.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 08:00 - 18:00
wtorek: 08:00 - 18:00
środa: 08:00 - 18:00
czwartek: 08:00 - 18:00
piątek: 08:00 - 18:00
sobota: 09:00 - 12:00
niedziela: nieczynne

6 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

świetny specjalista...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Pan Doktor Kmiecik jest wysokiej klasy profesjonalistą, jest bardzo zdecydowany w podejmowanym leczeniu. wykonuje swoja pracę bardzo dokładnie, ma doskonale podejście do pacjenta, nie traci głowy podczas pracy. Polecam Go każdemu kto potrzebuje bardzo dobrego stomatologa.

Dodany przez: Anonim

wspaniały lekarz...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Wspaniały lekarz, którego można polecić każdemu. Nikomu nie odmówi pomocy. Profesjonalna obsługa i doradzenie w każdej zębowej sprawie, ceny są niewygórowane i życzliwość gratis!

Dodany przez: Anonim

druga wizyta...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

To już była moja druga wizyta. Bardzo rzetelne podejście do leczenia. Doktor był wyrozumiały i cierpliwie wytłumaczył mi na czym będzie polegało leczenie zęba. Do tego bardzo fajny i nowoczesny gabinet. Z efektów jestem jak na razie bardzo zadowolony. Polecam.

Dodany przez: Anonim

zasłużone dobre opinie...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Każda wizyta tutaj kończy się jeszcze piękniejszym uśmiechem:) fachowość, świetne przygotowanie i do tego miła atmosfera - aż chce się iść do stomatologa. Do tego nowoczesny gabinet. Do tej pory miałem trzy wizyty i każdą z nich niezwykle miło wspominam. Dziękuję panie doktorze! Dotychczasowe bardzo dobre opinie w pełni zasłużone!

Dodany przez: Anonim

dokładni...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Dokładni i niezwykle sympatyczni dentyści, którzy zajmują się nie tylko pięknym wyglądem zębów, ale przede wszystkim ich zdrowiem. W dodatku osoby sumienne i bardzo uczciwe, wszystko wyjaśnili i pokazali. Leczę się tutaj ja, moja żona i nasza 5-letnia córeczka. Polecamy :)

Dodany przez: Anonim

serdecznie polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Pierwszy raz miałem okazje korzystać z usług tego lekarza i bylem bardzo zadowolony z tej wizyty. Szczegółowo wyjaśnił co mi dolega, starając się również znaleźć przyczynę tego stanu oraz wskazał środki jakimi mogę zapobiegać podobnym sytuacjom w przyszłości. Serdecznie polecam.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 5 
 83%
Dobrych: 1 
 17%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%