Adamczyk Wiesława

- Gabinet Stomatologiczny - kompleksowa opieka stomatologoczna. Oświęcim

Pełny zakres usług stomatologicznych. Dokladam wszelkich starań aby moi klienci byli w pełni zadowoleni z jakości moich usług.Wykonuję swoją prace z pasją na co pozwala mi w pełni profesjonalnie wyposażony gabinet. Kładę szczególny nacisk na bezpieczeństwo i komfort swoich pacjentów.

 

Dane teleadresowe

Województwo:Małopolskie
Miasto: Oświęcim
Adres: 3 Maja 23 m. 11
Tel 1: 338425326
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

3 opinie użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

szybko i sprawnie...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Porządny lekarz. Niedawno byłam u niej na wizycie. Miałam do wyleczenia 4 zęby. Bardzo mi się spieszyło, bo potem musiałam wrócić do pracy. Zwykle leczenie 4 zębów trochę trwa, ale Pani doktor jest trochę taka jak ja - szybka, wiec wszystko poszło szybciutko:) Po jakiejś pól godzinie mogłam już wracać do pracy. Będę do niej chodzić.

Dodany przez: Anonim

polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Nowoczesny gabinet i wykwalifikowany personel, dobrze wykonujący swoje obowiązki z uśmiechem i cierpliwością. Podczas pierwszej wizyty w gabinecie zostałam zapoznana z planem leczenia i kosztorysem. Podczas wizyt doktor informuje co zostało już zrobione, a co jeszcze przed nami i przez to pół roku mam bardzo duży postęp leczenia Ceny w miarę rozsądne. Polecałam ten gabinet rodzinie i znajomym , byli zadowoleni więc z całą odpowiedzialnością mogę polecić Panią doktor Wam.

Dodany przez: Anonim

polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Pani doktor jest pierwszym stomatologiem w moim 64-letnim życiu, który wzbudził moje zaufanie i dzięki któremu przestałam się bać dentysty. Doprowadziła moje bardzo zrujnowane zęby do takiego stanu, że przestałam się wstydzić uśmiechać. Jest to jedyny lekarz stomatolog, do którego bez obaw udam się ponownie w razie potrzeby. Polecam gorąco i całym sercem.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 2 
 67%
Dobrych: 1 
 33%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%