Zbigniew Gonciarczyk

- Prywatny Gabinet Stomatologiczno - Ortodontyczny. Chrzanów

Posiadam dwa gabinety: stomatologiczny i ortodontyczny. W swojej pracy kieruję się zasadą, że tylko najlepsze urządzenia medyczne i wieloetapowy proces sterylizacji, da pacjentowi poczucie bezpieczeństwa oraz pewność, że wyjdzie z mojego gabinetu zadowolony. Terminy wizyt dopasowane do potrzeb klienta.

Dane teleadresowe

Województwo:Małopolskie
Miasto: Chrzanów
Adres: Wyspiańskiego 2
Tel 1: 32 623 37 97
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

6 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

miła atmosfera...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Trochę w życiu już dentystów poznałem, ale według mojej skromnej opinii pan doktor jest najlepszy w swoim fachu. Ja na swoje wyleczone już ząbki nie narzekam:) Naprawdę jeśli ktoś chce fachowej opieki, miłej atmosfery to zapraszam.

Dodany przez: Anonim

polecam całym sercem...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Naprawdę świetny specjalista. Sama dojeżdżam z daleka i jestem bardzo zadowolona z jego usług. Jeśli szukają Państwo świetnego specjalisty to polecam całym sercem .

Dodany przez: Anonim

solidny fachowiec...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Dr Zbigniew Gonciarczyk to solidny fachowiec i znakomity specjalista. Na zabiegi przyjeżdżam z sąsiedniego województwa, mimo że i w moim stomatologów nie brakuje. Wiem jednak, że z żadnego gabinetu nie wyjdę tak zadowolony jak po wizycie u dr Zbigniewa Gonciarczyka. Fachowość, wiedza i znakomite wyposażenie tej placówki są jego wizytówką.

Dodany przez: Anonim

rewelacyjny...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Wczoraj odbyłam pierwsza wizytę u Pana doktora! Poleciła mi go znajoma która trafiła do niego po nieudanym leczeniu kanałowym u innego stomatologa i Pan doktor uratował jej ząb. Musze przyznać ze dr Gonciarczyk jest bardzo profesjonalny i bardzo dokładny, co w tej pracy jest niezwykle ważne! Jeszcze nigdy nie miałam tak wypełnionego ubytku! W ogolę nie widać iż mam plombę!!! Pan doktor wyjaśnia co będzie robił, przedstawia rożne możliwości leczenia. Gorąco polecam! Dodatkowo gabinet jest rewelacyjnie wyposażony i nowoczesny!

Dodany przez: Anonim

bardzo dobry...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Bardzo dobry i sympatyczny lekarz. Widać, że praca jest jego pasja, a do tego informuje o wszystkim co zamierza robić. Leczę się u doktora już kilka miesięcy i jestem szczęśliwa, że oddaje swoje zęby w jego ręce.

Dodany przez: Anonim

polecam...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Wszystkim niezdecydowanym polecam wizytę u dr Gonciarczyka. Moja przebiegła bardzo profesjonalnie i bezboleśnie. Pan doktor wyleczył nie tylko moje zęby, ale także moją awersję do stomatologów.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 3 
 50%
Dobrych: 3 
 50%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%