Bożena Sikora

- Prywatny Gabinet Stomatologiczny. Chrzanów

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, w ten sposób dobieram też znieczulenia. Miła atmosfera i wysoka jakość usłg sprawi, że będą Państwo zadowoleni. Oferuję szeroki wachlarz usług. Od stomatologii zachowawczej poprzez stomatologię estetyczną az do protetyki. Zwracajam szczególną uwage na jakość i estetykę prowadzonego leczenia.

Dane teleadresowe

Województwo:Małopolskie
Miasto: Chrzanów
Adres: Broniewskiego 14
Tel 1: 32 623 86 92
Tel 2: 512 10 07 13
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek: 14:00 - 18:00
wtorek: 14:00 - 18:00
środa: 14:00 - 18:00
czwartek: 14:00 - 18:00
piątek: 10:00 - 12:00
sobota:
niedziela:

5 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Leczyłam u pani Sikory bardzo chore ząbki - dwa trzonowce z trudnymi korzeniami i rozległym zapaleniem ropnym. Poradziła sobie świetnie, zawsze spokojna i dokładna, bardzo miła i uczynna dla pacjenta. Doskonale wyczyściła wszystkie kanały i pięknie pozbyła się zapalenia. Do tej pory kiedykolwiek inni dentyści widza rentgen tych ząbków - są pod wrażeniem! Polecam!

Dodany przez: Anonim

warto...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Dzień dobry. Chciałabym serdecznie podziękować za doskonale przeprowadzone leczenie kanałowe. Pani Doktor wyleczyła mi zęba który był już przeznaczony do wyrwania. Doktor przekonała mnie że jest jeszcze szansa i warto spróbować leczenia. Trochę to trwało ale było warto. Dziękuję za cierpliwość i polecam wszystkim .

Dodany przez: Anonim

mogę ją polecić...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Doktor Bożena Sikora jest lekarzem, którego mogę polecić każdej, panikującej na myśl o dentyście, osobie. Niezwykle spokojna, cierpliwa i wyrozumiała. Udowodniła mi dwukrotnie, że nie wyrywamy zębów, które można uratować, a leczenie kanałowe nie boli. Jestem ogromnie wdzięczna, bo dwóch poprzednich lekarzy nie widziało sensu podejmowania prób leczenia.

Dodany przez: Anonim

to profesjonalistka...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

To profesjonalistka, która do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie i z szacunkiem. Szczerze polecam wszystkim, którzy potrzebują konsultacji lub leczenia stomatologicznego. Sporo moich znajomych tez się u niej leczyło i ją chwalą i wracają gdy jest taka potrzeba.

Dodany przez: Anonim

zawsze miło...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Zawsze miło, zawsze profesjonalnie jestem w pełni zadowolony z leczenia jak i konsultacji, porostu nie ma obaw o powrót do gabinetu ani ewentualne leczenie. Takich stomatologów nie sposób się obawiać!

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 3 
 60%
Dobrych: 2 
 40%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%