Piotr Klimaszewski

- Gabinet Stomatologiczny - Kompleksowa opieka dentystyczna. Szczecinek
Oferujemy Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną w oparciu o nowoczesny sprzęt, najnowsze techniki leczenia oraz bardzo miłą i fachową opiekę dentystyczną. W celu przyspieszenia i uskutecznienia leczenia w naszym gabinecie wykonujemy prześwitlenia zębów.
 

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Szczecinek
Adres: ul. Kilińskiego 7
Tel 1: 606 454 186
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

6 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

Był w Zakrzewie...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bardzo dobry dentysta,miła atmosfera,profesjonalne podejscie do pacjenta,bezpolesne leczenie zeba badz wyrwanie go..Szkoda tylko ze juz Pana Doktora juz u nas nie ma..wielka szkoda.Bo to byl najlepszy dentysta jeden jedyny z posrod innych z ktorymi mialam do czynienia.

Dodany przez: gomi

dentysta...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Najlepszy dentysta z jakim miałam do czynienia, sto procent profesjonalizmu i uprzejmości! przyjął mnie z marszu gdy przyszłam z ogromnym bólem zęba, wyszłam uśmiechnięta.rozsądne ceny.POLECAM!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Bardzo dobry stomatolog! Miła atmosfera w gabinecie i profesjonalizm. Pan doktor zawsze służy pomocą, wszystko dokładnie tłumaczy, ma doskonałe podejście do pacjenta

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Moim zdaniem jest to lekarz z powołania. Dba o dobro pacjenta, zawsze można do niego zadzwonić z prośbą o poradę. Nigdy nie zawiódł moich oczekiwań.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Super stomatolog, miły, konkretny, warto zapłacić za takie wizyty!!!Jest po prostu świetny!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Pan Piotr jest najlepszym stomatologiem jakiego znam. Poznałem go gdy przypomniała o sobie rosnąca poziomo ósemka! Przed wizytą byłem tak zestresowany, że ręka mi drżała jak przy chorobie parkinsona. Wielu ludzi mnie straszyło, że będzie boleć nawet dwa tyg. po zabiegu. Gdy przyszedłem na wizytę, Pan Dr. uspokoił mnie, wszystko wytłumaczył, na fotelu podczas zabiegu tak się odprężyłem i zrelaksowałem iż prawie bym zasnął:-) Po wyjściu z gabinetu byłem gotów na ból którym mnie tak wszyscy straszyli! Gdy znieczulenie przestało działać... miłe zaskoczenie, zastosowałem się do zaleceń lekarza i w ogóle mnie nic nie bolało! A przed zabiegiem musiałem brać nawet po dwie tabletki Ketonalu 100 na raz! Naprawdę gorąco polecam, już nigdy nie pójdę do innego dentysty.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 4 
 67%
Dobrych: 1 
 17%
Dostatecznych: 1 
 17%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%