Dental Froe

- Dental Implant Aesthetic Clinic - nowoczesna stomatologia. Świnoujście
Oferujemy wybielanie zębów lampą BEYOND, która daje efekt już po jednej wizycie. U nas otzrymają Państwo fachową i kompleksową pomoc. Nasz wykwalifikowany zespół specjalistów może Państwu zaoferować bezkonkurencyjnie najwyższy poziom wykonania zabiegów. Wyróżniamy się szczególną dbałością o komfort psychiczny pacjentów oraz indywidualnym podejściem do ich potrzeb leczniczych i oczekiwań.
 

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Świnoujście
Adres: Powstańców Śląskich 8/2
Tel 1: 91 888 80 52
Tel 2: 506 373 925
FAX:
Strona WWW:
email:dental@froe.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 09:00 – 20:00
wtorek: 09:00 – 20:00
środa: 09:00 – 20:00
czwartek: 09:00 – 20:00
piątek: 09:00 – 20:00
sobota:
niedziela:

4 opinie użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Jestem bardzo zadowolony z leczenia tutaj. Wizyty wspominam bardzo miło, lekarze opowiadają o kolejnych etapach leczenia, co jest dla mnie ważne. Najważniejszy jest dla mnie efekt, czyli piękny uśmiech, który cieszy mnie każdego dnia! Najlepsi stomatolodzy.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Rewelacyjni lekarze, mili ,cierpliwi, bardzo dokładni. W gabinecie można poczuć się nadzwyczaj przyjemnie i komfortowo! Świetni specjaliści, leczą bez bólu, delikatnie, a moje zęby są dzięki nim piękne!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Polecono mi Dental Froe w pracy i ja też polecam. U nich naprawdę nie boli i w ogóle lęki mijają. Zrobili mi wreszcie ząb, który próbowano mi zrobić już z 3 razy w innych miejscach. Bardzo dobre podejście do pacjenta i duża wiedza.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Zdecydowanie numer 1 wśród klinik! Lekarze dokonali rzeczy niemożliwych: po 1 sprawili , że przestałam się bać wizyt u dentysty (a gwarantuje, że wcześniej nikt większego tchórza ode mnie nie widział) po 2 okazało się , że te wizyty mogą być całkiem przyjemne . Leczenie przebiega bez bólu a efekty są rewelacyjne. A dzięki atmosferze i poczuciu humoru personelu pacjent zapomina o lęku i strachu :))

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 2 
 50%
Dobrych: 2 
 50%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%