Ewa Cichowska

- Gabinet Stomatologiczny - praca połączona z pasją. Szczecin
Jeśli marzy Ci się zdrowy i piękny uśmiech bez bólu i stresu, odwiedź mój gabinet dentystyczny. Moim pacjentom zapewniam bezpieczne leczenie w miłej atmosferze. Zawsze służę fachową poradą. Kreuję idealny uśmiech dzieci i dorosłych w bezstresowej atmosferze. Bezpłatny przegląd jamy ustnej oraz ciekawe promocje. Zapraszam.
 

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Szczecin
Adres: ul. Ruda 23
Tel 1: 509-142-601
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:cichowskae@gmail.com

Godziny otwarcia

poniedziałek: 9 - 20
wtorek: 9 - 20
środa: 9 - 20
czwartek: 9 - 20
piątek: 9 - 20
sobota: 9 - 20
niedziela:

10 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

bardzo dobry dentysta...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Najlepsza dentystka u jakiej byłem. Bardzo dokładna, delikatna, uprzejma. Ceny nie są wygórowane. Serdecznie polecam.

Dodany przez: Jacek

NAJLESZA DENTYSTKA...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

NAJLEPSZA DENTYSTKA Z JAKĄ SIĘ SPOTKAŁEM,BEZBOLEŚNIE,MIŁO,BARDZO KOMPETENTNIE,SERDECZNIE POLECAM!!!

Dodany przez: JACEK

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Serdeczna atmosfera już na samym wejściu i przyjazny klimat w trakcie wizyty trochę uspokoił moje nerwowe samopoczucie (bo przecież mężczyźni nawet igły się nie boją ;-). Rzetelny przegląd i pełna informacja o stanie mojego uzębienia przywróciła mi wiarę w odzyskanie dawnego pięknego uśmiechu.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Witam. Już po pierwszej wizycie i uratowanym pierwszym ząbku muszę powiedzieć, że na tej wizycie się nie skończy. Pani doktor z uśmiechem zajrzała mi w ząbki, delikatnie zaaplikowała znieczulenie i również delikatnie wypełniła ubytek, pytania zadawała tylko do momentu zainstalowania narzędzi w moich ustach a nie jak inni lekarze u których bywałem pytali mnie o różne rzeczy nawet w momencie rozwiercania ząbka

Dodany przez: Marek

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Pokazała gdzie należałoby wymienić wypełnienia oraz wypełnienia kanałowe. Wypełnienia na 1 oraz 2 są zrobione super! Zaczęłam się prawdziwie i szczerze uśmiechać a moje zęby są o wiele bielsze dzięki usunięciu przebarwień.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Jak najbardziej na plus, pierwszy raz spotkałam się z takim lekarzem, który wszystko wytłumaczył, co najważniejsze - Pani Doktor znalazła metodę na moje plamy na przednich zębach!! Za co jestem jej cudownie wdzięczna :)

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Ja jestem mega zadowolona. W nagłych przypadkach Pani Doktor służy pomocą oraz poradą. Potrafi z "niczego" zbudować piękny uśmiech". Mnie Pani Doktor "tak łatwo się nie pozbędzie" Ja do Pani powrócę!!!!!!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Super lekarz!i super człowiek!. Podejście profesjonalne. Lekarz, który podczas zabiegu potrafi pozbawić pacjenta stresu. Atmosfera jak nie u stomatologa. Rewelacyjne podejście do osób, które panicznie boją się stomatologa. Wykonywane zabiegi są bezbolesne!!!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Pani doktor jest sympatyczna kobietą z super dobrym podejściem do pacjentki która na samo słowo stomatolog ma ciemno przed oczami.W 100% polecam wszystkim osobą które boją się stomatologów! Pani doktor na pierwszej wizycie omówiła co jest do zrobienia i wspólnie podjęłyśmy plan działania. A teraz cieszę się nowymi ślicznymi zębami! Najlepsza pani doktor jaką do tej pory poznałam. Polecam

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Już nie musze wstydzic sie swoich zebów , mogę wszedzie wyjsc ze znajomymi , smiac sie , usmiechac , nie musze sie zakrywac buzi. Za co bardzo dziekuje.!!

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 5 
 50%
Dobrych: 4 
 40%
Dostatecznych: 1 
 10%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%