Katarzyna Myśliwiec

- Gabinet stomatologiczny - rzetelna wiedza. Koszalin
Ukończyłam Akademie Medyczneą w Gdańsku w 1993.  Posiadamy wiele certyfikatów co świadczy o tym, że stale rozwijamy się aby zapewnić Państwu najwyższy poziom wykonywanych usług. Świadczę usługi w zakresie: profilaktyki, leczenia, wybielania, chirurgii i protetyki. Gabinet jest przyjazny dzieciom. Zdjęcia rentgenowskie wykonywane są na miejscu w gabinecie. 
 

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Koszalin
Adres: ul. Batalionów Chłopskich 32
Tel 1: (94) 342 62 56
Tel 2: 604 068 121
FAX:
Strona WWW:
email:gabinet@dentystakoszalin.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 13:00 - 18:00
wtorek: 08:00 - 13:00
środa: 13:00 - 18:00
czwartek: 08:00 - 13:00
piątek: 08:00 - 12:00
sobota:
niedziela:

6 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Pani Katarzyna to świetny fachowiec, profesjonalizm i pełne zaangażowanie to zaleta na miarę sukcesu. Uśmiechem na twarzy wita swoich pacjentów dzięki temu jest miła atmosfera. Jest stomatologiem godnym polecenia , w pełni angażuję się w jak najlepsze rozwiązanie potrzeb swojego pacjenta. Polecam wszystkim którzy cenią wiedzę i zaangażowanie profesjonalnego stomatologa !!!

Dodany przez: Marta

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Witam, Jestem osobą, która bardzo dużo oczekuje od siebie i tym samym od innych. Dotyczy to zwłaszcza lekarzy, bo w ich ręce powierzam zdrowie swoje i najbliższych. Z przykrością muszę stwierdzić, że niewielu medykom udało się zdobyć moje zaufanie. Pani Kasia jest wyjątkiem. Leczy zęby profesjonalnie i delikatnie. Ma doskonale wyposażony gabinet. Poza tym jest bardzo sympatyczną kobieta.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Do gabinetu trafiłem, kiedy naprawdę potrzebowałem pomocy od zaraz. Przemiła, profesjonalna obsługa. Polecam!!! Piękny gabinet. Dziękuję bardzo Pani doktor!

Dodany przez: Bartek

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Pani Doktor to wspaniały fachowiec. W pełni profesjonalnie podchodzi do swoich pacjentów i potrafi nie tylko czynić cuda z zębami, ale także posiada psychologiczne zdolności! Dzięki niej przełamałam strach i teraz już nie mam oporów z odwiedzaniem gabinetu

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, sterylny i można liczyć na pomoc w każdym momencie. Super lekarz stomatolog, bardzo miła i fachowo doradzi we wszystkim oraz wykonuje swoją pracę. Wszędzie ją chwalę oraz polecam rodzinie i znajomym.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Długo szukałam dobrego lekarza w Koszalinie i znalazłam Panią doktor. Oceniam tutaj nie tylko podejście do pacjenta, wiedzę, ale i jakość używanych materiałów w gabinecie. Jestem w 100% zadowolona. O bólu nie ma mowy.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 3 
 50%
Dobrych: 2 
 33%
Dostatecznych: 1 
 17%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%