Szablewska Katarzyna

- Gabinet Dentystyczny - Profesjonalizm w stomatologii Świnoujście
Wiem, jak ważny jest zdrowy, piękny uśmiech dlatego dokładam wszelkich starań aby sprostać nawet najtrudniejszym, najbardziej wymagającym przypadkom. Cechuje mnie profesjonalne podejście do pracy, nie brak mi przy tym pogody ducha, co niweluje u moich pacjentów lęk przed dentystą. Nadrzędnym celem mojej pracy jest zadowolony i uśmiechnięty Pacjent. Stale podnoszę standardy opieki dentystycznej, dlatego moi Pacjenci mogą mieć pewność, że są leczeni najnowszymi metodami, przy użyciu najnowszych technologii.
 

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Świnoujście
Adres: Piastowska 60
Tel 1: 608 198 968
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

8 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Jestem bardzo zadowolony z usług w gabinecie. Mam wyleczone zęby i założone korony. Pełny profesjonalizm , od planu leczenia do końcowego efektu.

Dodany przez: Darek

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Po raz pierwszy ktoś zajął się moim problemem kompleksowo. Wcześniej leczono pojedyncze zęby , wstawiano plomby. Po raz pierwszy usłyszałam o zgryzie, mechanice, startych zębach,zgrzytaniu zębami, stawach. Jestem bardzo zadowolona, mogę polecić panią doktor każdemu kto chce się leczyć , nie tylko plombować zęby.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Zajęto się mną kompleksowo.Od pierwszego spotkania czułam się bezpiecznie, tłumaczono mi każdą czynność, również w trakcie leczenia.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Mam bardzo ładne licówki i korony, które wyglądają naturalnie. Żałuję tylko, że tak długo zwlekałam z leczeniem.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

To najlepszy lekarka jaką poznałam, nigdy nie poszłabym do mruka, który widzi ząb i nic więcej, Pani doktor zajmuje się człowiekiem, który ma zęby, jest empatyczna, posiada ogromną wiedzę, patrzy i słucha. Rozwiązuje problemy a nie leczy jeden ząb. Bezcenne.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Leczę się u pani doktor od kilku lat,miałam zęby straszne, zniszczone, wstyd mi się było uśmiechać,ale teraz mam korony, które wyglądają naturalnie,nikt nie wierzy, że to sztuczne zęby. Zresztą nie przyznaję się, wiedzą tylko najbliżsi.Żałuję, że tak późno się zdecydowałam. Mogę panią doktor każdemu polecić, kto chce mieć ładne zęby, ale też ma cierpliwość. Wszystko jest wykonane perfekcyjnie,lecz trwało to długo,te zdjęcia, poszukiwanie mojego uśmiechu, przedłużenie o jeden milimetr dwójki, czasem więc miałam dość. Ale dziś nie mogę się nacieszyć. I nie żałuję tego czasu. Mogę polecić wszystkim, którzy poszukują dentysty z pasją.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Pani Kasia jest rzetelna, uprzejma,elastyczna, ale co najważniejsze skuteczna, znajomi otwierają buzie ze zdumienia widząc w jakim tempie zmienia się mój uśmiech. Polecam:)

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Rzadko kiedy spotykam się z tak profesjonalnym i zarazem uprzejmym podejściem lekarza do pacjenta. Pani doktor nie dość, że zawsze wita mnie z uśmiechem to jeszcze na najwyższym poziomie prowadzi leczenie. Cały personel w gabinecie Pani Kasi jest zawsze kompetentny i przemiły. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam w 300% :-)

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 5 
 63%
Dobrych: 2 
 25%
Dostatecznych: 1 
 13%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%