Wejt & Tawakol

- Klinika Stomatologiczna - doświadczenie połączone z nowoczesnością. Szczecin
Klinika Stomatologiczna Wejt & Tawakol w Szczecinie oferuje swoim pacjentom szeroki zakres usług stomatologicznych. W naszych gabinetach uzyskają Państwo pomoc fachowego zespołu dentystów. Oferujemy zabiegi z zakresu stomatologi estetycznej, implantologii, protetyki. W naszym gabinecie wykorzystujemy najnowszy sprzęt oraz najlepszej jakości materiały stomatologiczne. Szczególnie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego najmłodszych oraz osoby, dla których wizyta u dentysty wiąże się z ogromnym stresem i strachem. Serdecznie zapraszamy.

Dane teleadresowe

Województwo:Wielkopolskie
Miasto: Szczecin
Adres: ul. Emilii Plater 18
Tel 1: 91 423 57 57
Tel 2: 91 423 76 52
FAX:
Strona WWW:
email:kontakt@edentist.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 9.00 - 20.00
wtorek: 9.00 - 20.00
środa: 9.00 - 20.00
czwartek: 9.00 - 20.00
piątek: 9.00 - 20.00
sobota: 9.00 - 13.00
niedziela:

7 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Jestem bardzo zadowolona ze wszystkich wizyt w tej klinice. Miałam mocno zaniedbane zęby. Wszystko leczone całkowicie bezboleśnie. Lekarze z pasją.

Dodany przez: beata

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bardzo mili i kontaktowi ludzie. Cierpliwi podczas tłumaczenia trudnemu pacjentowi takiemu jak ja. Jako jedyni lekarze podjęli się próby ratowania zębów które był mocno zniszczone poprzednim leczeniem. Od leczenia minęły już 2 lata i wszystko jest ok.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Miałam do usunięcia kilka korzeni zębów a lekarze tutaj zrobili to tak szybko i bezboleśnie że nawet nie wiedziałam kiedy. Ta wizyta chyba wyleczyła mnie z dentofobii po moich wcześniejszych przygodach z różnymi dentystami.

Dodany przez: anka

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Całe leczenie było bezbolesne. Mam do Szczecina dosyć daleko ale na pewno wrócę i będę polecał.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bardzo się cieszę, że znalazłem klinikę Wejt & Tawakol. Do tej pory odwiedziłem wiele gabinetów i byłem odbijany jak piłeczka pingpongowa :( Nikt nie zwracał uwagi na moje dolegliwości i że cały czas mnie boli przy leczeniu. Nigdy nie byłem w stanie zakończyć leczenia ze względu na dolegliwości. Dopiero tutaj wysłuchali mojej historii i zagwarantowali bezbolesność zabiegu. Nie kłamali.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Wizyta w tej klinice różni się niż w tych "zwykłych gabinetach stomatologicznych" - sprzęt, obsługa wszystko z najwyższej półki. Ceny może ciut wysokie lecz za jakość oraz tak fachową obsługę wydają się nie być przesadzone. Tak powinna wyglądać stomatologia XXI wieku.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Pracują tutaj najlepsi stomatolodzy , których do tej pory udało mi się poznać, śmiało mogę polecić ich każdemu. Fachowcy w swojej dziedzinie w 100%. Wizyta tutaj nie może równać się z niczym innym. Najlepsza klinika w jakiej byłem.

Dodany przez: bartek
Bardzo dobrych: 4 
 57%
Dobrych: 2 
 29%
Dostatecznych: 1 
 14%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%