SILVER DENTAL CLINIC

- Specjalistyczna klinika stomatologiczna założona w 2007 roku. Piaseczno

Specjalistyczne centrum dentystyczne posiada cztery w pełni wyposażone gabinety, pracownię RTG, laboratorium ortodontyczne oraz salę szkoleniową. Specjalnie zaprojektowane wnętrze placówki pozwala pacjentom na relaks i poczucie miłej oraz przyjaznej atmosfery. Klinika dostosowana jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych. Pracujący w niej wyspecjalizowani dentyści i asystenci są chętni do udzielania pomocy nawet najbardziej wymagającym pacjentom.

Centrum otwarte jest 6 dni w tygodniu, a wizyty potwierdzane są na jeden dzień przed planowaną wizytą. Placówka akceptuje płatności kartami płatniczymi, a dla zmotoryzowanych zapewnia miejsca parkingowe.

Dane teleadresowe

Województwo:Mazowieckie
Miasto: Piaseczno
Adres: ul. Puławska 48, 05-500 Piaseczno
Tel 1: 22 750 22 85
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:recepcja@silverdental.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 08:00-20:00
wtorek: 08:00-20:00
środa: 08:00-20:00
czwartek: 08:00-20:00
piątek: 08:00-20:00
sobota: 08:00-15:00
niedziela: nieczynne

6 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

Pełny profesjonalizm...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Jestem po zakończonym leczeniu ortodontycznym u doktor Moniki Rosy. i jestem bardzo zadowolona . Pełny profesjonalizm ,wiedza i doświadczenie pani doktor a także przemiła atmosfera to atuty tej kliniki .Bardzo dobre, nowoczesne wyposażenie oraz szeroki zakres usług również robi wrażenie

Dodany przez: Beata

miły personel...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Super gabinet z bardzo profesjonalną obsługa .Dzięki pani Monice znów mogę się szeroko uśmiechać .Wszystko dokładnie tłumaczone i miła atmosfera..Moje dziecko też z przyjemnością odwiedza ten gabinet

Dodany przez: ania

Szeroki wachlarz usług, ale......
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Wyleczyłam w tym gabinecie wszystkie zęby. Korzystałam również z wybielania lampą Beyond. Chciałam teraz założyć tam aparat i tu, niemiłe zaskoczenie, ceny od czasu nowego wystroju wnętrza poszybowały bardzo w górę! Rozumiem wyposażenie, RTG itd., aczkolwiek samo ściąganie kamienia z piaskowaniem i fluoryzacją kosztuje tam w tej chwili 300zł. Pewnie są miejsca, gdzie jest drożej. Dziwi mnie tylko tak nagły skok cen. Trochę zgroza...

Dodany przez: Anna

Zachęcam do odwiedzenia...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Zachęcam do odwiedzenia tego miejsca ze swoim dzieciaczkiem. Ta przychodnia zapewnia najwyższej klasy wizyty adaptacyjne. Jeszcze nigdy nie widziałam, żeby dentysta w tak świetny sposób pomagał dzieciom pozbyć się lęku dotyczącego siadania na fotel dentystyczny.

Dodany przez: Anonim

Miła pani doktor...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Miła pani doktor i pani asystentka oraz bezbolesne zabiegi które oferują. Jedyne co boli to ten duży ubytek...w moim portfelu po wizycie w tym gabinecie.

Dodany przez: Anonim

Świetny personel, profesjonalnie...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Świetny personel, profesjonalnie wykonane usługi dentystyczne, ładny wystrój wnętrz, a do tego możliwość płatności kartą kredytową. Czego więcej trzeba?

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 4 
 67%
Dobrych: 0 
 0%
Dostatecznych: 2 
 33%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%