Gabinet stomatologiczny "DENTYŚCI"

- Rodzinny gabinet stomatologiczny z lekarzami z wieloletnim doświadczeniem. Piaseczno

"Dentyści" to rodzinny gabinet stomatologiczny stworzony przez stomatologów z pasją. Ich wieloletnie doświadczenie w klinikach dentystycznych w Warszawie pozwoliło na otwarcie własnej działalności. Gabinet specjalizuje się w stomatologii i endodencji, proponuje również RTG i dadiowizjografię.

Dane teleadresowe

Województwo:Mazowieckie
Miasto: Piaseczno
Adres: ul. Łabędzia 23, Piaseczno - Mysiadł
Tel 1: 22 757 00 73
Tel 2: 605 472 200
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek: 16:00-20:00
wtorek: 16:00-20:00
środa: 16:00-20:00
czwartek: 16:00-20:00
piątek: 16:00-20:00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

5 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

Uwielbiam mojego dentystę...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Uwielbiam mojego dentystę! Ten gabinet to miejsce gdzie w kolejce czekałem maksymalnie 10 minut i to tylko jeden razy z moich 6 wizyt. Za każdym innym razem centrum okazywało mi natychmiastowe zainteresowanie. Oprócz mojego dentysty cała kadra wydaje się by prze sympatyczna, pomocna i bardzo profesjonalna w tym co robi.

Dodany przez: Anonim

Muszę powiedzieć, że...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Muszę powiedzieć, że jest to najlepszy gabinet dentystyczny w którym do tej pory byłem. Cała kadra jest pozytywnie nastawiona do pacjenta a przeprowadzane tam zabiegi są na najwyższym poziomie. Również wnętrze miejsce zachęca do korzystania z usług tej przychodni. Cieszę się, że natknąłem się właśnie na nich.

Dodany przez: Anonim

Niesamowity personel. Nie...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Niesamowity personel. Nie jestem wielkim fanem chodzenia do dentysty, ale kto jest? W obecnej chwili czuję się jak ktoś bardzo dobrze znany personelowi tej przychodni. Najlepsze doświadczenie jakie miałem do tej pory z gabinetami stomatologicznymi, a muszę powiedzieć, że była to moja pierwsza wizyta w tym miejscu.

Dodany przez: Anonim

To miejsce jest ...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

To miejsce jest absolutnie niesamowite! Personel jest tak bardzo przyjazny i pomocny. Każdy był w świetnym nastroju, kiedy przyszedłem na wizytę o 8 rano. Nigdy nie miałem dentysty tak miłego i troszczącego się o moje zdrowie. W gabinecie każdy traktuje cię jak przyjaciela, a nie pacjenta. Bardzo polecam to miejsce.

Dodany przez: Anonim

Ten gabinet jest...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Ten gabinet jest dokładnie tym, czego szukałem. Fachowa opieka stomatologiczna w rozsądnej cenie. Do tej pory byłem dość wyczerpany chodzeniem do poprzedniego dentysty, który za każdym razem zachowywał się tak jakby chciał mi coś sprzedać zamiast mi pomóc.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 5 
 100%
Dobrych: 0 
 0%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%