Gabinet Stomatologiczny Małgorzata Mikulska

- Przyjazne centrum stomatologiczne w Legionowie. Legionowo

Gabinet dentystyczny specjalizuje się w stomatologii dziecięcej, protetyce oraz endodoncji XXI wieku. Pracujący w nim specjaliści kładą duży nacisk na atmosferę oraz wzajemne zrozumienie pacjenta i lekarza stomatologa. Nowoczesny sprzęt oraz stale rozwijająca się wysoko wyspecjalizowana kadra dają gwarancje skuteczności i efektywności na lata.

Dane teleadresowe

Województwo:Mazowieckie
Miasto: Legionowo
Adres: ul. Rynek 14, 05-120 Legionowo,
Tel 1: 22 784 25 22
Tel 2: 600 832 139
FAX:
Strona WWW:
email:gabinet@stomatolog-legionowo.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

4 opinie użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

polecam :)...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Szczerze polecam Panią Małgosię Mikulską , byłem dziś z 3.5 letnią córcią na pierwszej wizycie i bardzo byłem zadowolony!!! Poprzednio zaliczyłem ze 4/5 gabinetów w Legionowie i bezskutecznie :( Tutaj córa śmiało otworzyła bużkę i ząbek wyleczony:) To wszystko dzieki właściwej , spokojnej i przemiłej obsłudze :) Naprawdę polecam ! Pani Doktor ma super podejście do dzieciaczków :)

Dodany przez: Anonim

Byłam w tym...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Byłam w tym miejscu już kilka razy i mogę z całą satysfakcją polecić to miejsce. Gabinet jest bardzo dobrze oświetlony i bardzo czysty, a do tego oferuje rozrywki dla najmłodszych pacjentów.

Dodany przez: Paulina

Ten gabinet jest ...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Ten gabinet jest najlepszy! Ich lokal jest duży i bardzo dobrze przystosowany dla małych dzieci. Kadra jest nie tylko miła ale bardzo dobrze przygotowana do swojej pracy. Kiedy moja córka kopała i krzyczała, że nie chce mieć wyrywanego ząbka dentystka i asystentka miały plan B. Dały jej do ręki pluszowego misia i nie zmuszały do niczego w trakcie zabiegu. Niestety mogę dać tylko 4 gwiazdki bo większość zabawek w gabinecie jest uszkodzonych lub przestarzałych, a w trakcie zabiegu obok dziecka może być tylko jeden rodzic.

Dodany przez: Anonim

Bardzo polecam tą...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bardzo polecam tą sympatyczną kadrę dentystów. Umieją zdziałać naprawdę cuda. Od dłuższego czasu miałam problem z wyglądem moich zębów, ale dzięki ich opiece pozbyłam się kompleksu raz na zawsze. Polecam ich gorąco!

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 3 
 75%
Dobrych: 1 
 25%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%