Jolanta Szewczuk

- Gabinet Stomatologiczny - Uśmiech to moja pasja. Ostróda
Oferuję leczenie ortodontycze dzieci oraz dorosłych. Wykonuję RTG zębow oraz RTG panoramiczne.  Moim celem i priorytetem jest przywrócenie pięknego uśmiechu moim pacjentom. Dokładam wszelkich starań aby wizyty odbywały się w miłej, przyjaznej atmosferze i aby czuli się Państwo całkowicie zrelaksowani.

Dane teleadresowe

Województwo:Warmińsko-mazurskie
Miasto: Ostróda
Adres: ul. Racławicka 5/3
Tel 1: 89 642 03 34
Tel 2: 605 687 927
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek: 13.00-19.00
wtorek: 8.00-14.00
środa: 8.00-14.00
czwartek: 13.00-19.00
piątek:
sobota:
niedziela:

7 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

Rewelacja...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Polecam super rewelacja

Dodany przez: Anonim

Wspaniala !...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Pani Jolanta Szewczuk jest profesjonalistka.Bardzo mila osoba o wysokiej kulturze osobistej.Spotkania z Pania Doktor to sama pzryjemnosc,zero stresu i bolu. Bardzo polecamy.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Fantastyczna osoba! Naprawdę godna polecenia, niesamowite podejście do pacjenta, miła, sympatyczna. Nigdy nie zostaniecie Państwo "naciągnięci" na niepotrzebne i wątpliwe leczenie!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Pełen profesjonalizm! Pani Jola się nie śpieszy, czeka, aż znieczulenie zacznie działać, jest bardzo delikatna i ostrożna. Polecam gorąco!!!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

W tej chwili mam wszystkie zęby wyleczone i piękny uśmiech (wcześniej widoczne były przebarwienia po lekach). Atmosfera w gabinecie wspaniała, pani doktor wszystko tłymaczy i nawet w niestandardowych godzinach nie pozostawia bez pomocy jeżeli wystąpią problemy. Co najważniejsze nigdy się nie poddaje jeżeli cokolwiek nawet trudnego można zrobić aby pomóc pacjentowi. W 100% jest to gabinet, którego poszukiwałam i do którego wrócę w razie jakichkolwiek problemów.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Najlepszy stomatolog do jakiego trafiłam. Mam bardzo słabe i wymagające dużej uwagi zęby. Pani Jola, wyleczyła nawet takie, które w innym gabinecie zostały zakwalifikowane jako niewarte leczenia, okazało się, dużo jeszcze można było dla nich zrobić.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Znakomita Pani Stomatolog, która nigdy nie wypuści pacjenta zanim go w pełni nie wyleczy. Często zostaje po godzinach, gdy przyjdzie ktoś z bólem, po prostu nie potrafi mu odmówić. Pod koniec każdej wizyty dokładnie tłumaczy co zrobiła, co należy zrobić, jakie są możliwe rozwiązania. Znieczula bardzo dobrze, nigdy nie doświadczyłem bólu. zdarzało mi się w panice przyjść z jakąś duperelą, ale zamiast mnie wysłać do domu, przyjęła na fotel, sprawdziła i uspokoiła. Biorąc pod uwagę ilość lekarzy stomatologów których odwiedziłem, tą Panią muszę postawić na najwyższym stopniu - jest wzorem współczesnego lekarza i godnym do naśladowania wzorem.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 5 
 71%
Dobrych: 2 
 29%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%