Klinika Stomatologii Estetycznej

- Specjalistyczna Praktyka Lekarska Elżbieta Sujka - nowoczesna stomatologia. Olsztyn

Wybielamy zęby systemem BEYOND, ktory gwarantuje szybki efekt. Posiadamy bezbolesne komputerowe znieczulenie - The Wand. Oferujemy laserowe wykrywanie próchnicy nowoczesnym urzadzeniem KaVo DIAGNOdent pen 2190. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, ktore docenia wielu naszych pacjentów. Naszym dzielnym, małym pacjentom po zabiegu dajemy mały upominek.

Dane teleadresowe

Województwo:Warmińsko-mazurskie
Miasto: Olsztyn
Adres: ul. Targ Rybny 14
Tel 1: 89 675 50 11
Tel 2: 504 081 286
FAX:
Strona WWW:
email:elzbieta@sujka.com.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 9.00 - 18.00
wtorek: 9.00 - 18.00
środa: 9.00 - 18.00
czwartek: 9.00 - 18.00
piątek: 9.00 - 18.00
sobota: po uzgodnieniu telefonicznym
niedziela:

8 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

Godni polecenia...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Lubię ten gabinet, ponieważ poświęcają mi tyle czasu, ile potrzebuję. Nikt nie stara się robić wszystkiego na czas, dla ilości, ale właśnie dla jakości. Zawsze tłumaczą mi to, co będzie robione w moich zębach. Jest bardzo miła atmosfera, wszystko, co do tej pory zostało tam naprawione jest solidne i się trzyma. Teraz zastanawiam się nad poprawieniem estetyki wybielając zęby. I bez żadnych obaw zgłoszę się właśnie tutaj. Po prostu mam do tego gabinetu zaufanie.

Dodany przez: Anonim

:)...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Wielki uśmiech w stronę tego gabinetu. Nie tylko mnie przekonali, bo naprawdę zadbali o moje zęby, ale także przekonali mojego synka, że dentysta to nie zły wilk z bajki o Czerwonym Kapturku. :) Bardzo subtelne podejście do dziecka, szeroki uśmiech i przekupna nagroda, spowodowały, że Antek nie trzęsie się na słowo "dentysta" i nie robi mi sceny histerii przed wejściem do gabinetu. Każda matka dobrze wie, że to ogromny sukces i wielka ulga. Tak więc i ja, i moja pociecha nie musimy martwić się już o nasze uzębienie. :)

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bardzo mili i kompetentni stomatolodzy. Swietnie tlumaczą i zagadują. Wiecej takich!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Nigdy wcześniej nie spotkałam tak przyjemnych lekarzy. Polecam!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Od zawsze stomatolog wzbudzał ze mnie przerażenie. Nigdy się nie zdarzyło, bo jakaś wizyta była bezbolesna, czy łatwo znośna. Dopóki nie trafiłam na tej kliniki. Wszystko przebiegło bezboleśnie.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Profesjonaliści w każdym calu. Bardzo polecam !!!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Muszę przyznać ze pomoc okazała sie fachowa i profesjonalna. Zabiegi przebiegają bezbolesine, panuje miła atmosfera oraz indywidualne podejście do pacjenta.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Wyleczyli wszystkie moje zęby i nadal zgłaszam się do nich na kontrolę. Świetni fachowcy, nie boją się trudnych lub żmudnych przypadków. Dbają również o estetykę zębów. Mam ubytek w bardzo niefortunnym miejscu, a mianowicie pomiędzy jedynką a dwójką. Dwóch wcześniejszych specjalistów starało się kilkukrotnie to miejsce wypełnić tak, żeby plomba była niewidoczna. Niestety za każdym razem z marnym skutkiem, efektem była odbarwiająca się plama w najbardziej widocznym miejscu, czyli na przodzie. Dopiero tutaj w końcu zajęli się moimi zębami tak, że wypełnienie jest idealnie zgrane z kolorem zębów.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 5 
 63%
Dobrych: 2 
 25%
Dostatecznych: 1 
 13%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%