Marcin Śmigielski

- Gabinet Stomatologiczny - 20 lat doświadczenia. Iława
Gwarantujemy najnowsze i najlepsze urządzenia do leczenia i badania oraz przede wszystkim doświadczony i fachowy personel, dzięki któremu Wasze leczenie będzie zawsze dokładne, sprawne i zupełnie bezbolesne. Zapraszamy najmłodszych pacjentów na wizyty adaptacyjne, na których zapoznają się z gabinetem i pracą dentysty.

.

Dane teleadresowe

Województwo:Warmińsko-mazurskie
Miasto: Iława
Adres: ul. Tadeusza Kościuszki 16 A/1
Tel 1: (89)649-22-23
Tel 2: 662-286-094
FAX:
Strona WWW:
email:smigielm1@op.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

6 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

To były moje najlepsze i najbardziej komfortowe wizyty u stomatologa

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Perfekcyjna obsługa, profesjonalizm i nowoczesne metody leczenia, szybkość i doskonała gwarancja na wykonane roboty...:). Sa to jedne z najlepiej zainwestowanych pieniędzy w siebie...!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Jestem częstym bywalcem rożnych gabinetów od wielu lat. Ten gabinet swiadczy usługi na bardzo wysokim poziomie pod każdym względem. Profesjonalizm 100%. Uczciwe podejście do pacjenta sklania mnie do rekomendacji tego gabinetu wszystkim.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

W trakcie wizyt obserwowałem innych pacjentów, którzy podzielali moją bardzo wysoką ocenę. Bardzo dziękuję i szczerze polecam, choć nie jestem szczodry w pochwałach. W tym przypadku same zalety!!! Najwyższa ocena za wszystko!!! Dziękuję raz jeszcze.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Komfort podczas zabiegów, życzliwość i co bardzo ważne – EMPATIA. Przed każdą wizytą wiedziałem co i dlaczego będzie wykonywane. Trudno w kilku zdaniach wyrazić szacunek i podziękowanie dla Pana Doktora. I coś niemniej ważnego …. Personel ( przepraszam za to chłodne określenie), który miałem okazję poznać w międzyczasie -doskonała organizacja, życzliwość i zrozumienie.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Ileż mniej mielibyśmy problemów, gdyby każdy z nas podchodził do wykonywanych czynności tak profesjonalnie i w tak doskonale zorganizowany sposób?!! Nie jestem lekarzem i nie mogę w pełni oceniać wyników leczenia od strony medycznej, ale od strony pacjenta z pewnością TAK. I dlatego głośno mówię: JESTEM BARDZO, BARDZO ZADOWOLONY.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 3 
 50%
Dobrych: 2 
 33%
Dostatecznych: 1 
 17%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%