Jolanta Sałak-Witkowska

- Gabinet Stomatologiczny - zadbam o Państwa zęby. Iława

Stosuję najnowocześniejsze metody leczenia i diagnozowania, aby moi pacjenci mogli w pełni korzystać z możliwości jakie niesie współczesna nauka i technologia. W swojej praktyce posługuję się jedynie najlepszymi dostępnymi materiałami, pracując na światowej klasy sprzęcie. Aby być na bieżąco z najnowszymi odkryciami w dziedzinie stomatologi stale podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach.

Dane teleadresowe

Województwo:Warmińsko-mazurskie
Miasto: Iława
Adres: Jana III Sobieskiego 14/6
Tel 1: 606403922
Tel 2:
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

6 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Bardzo polecam .Jako pacjentka stwierdzam kompetencje, wysoką kulturę osobistą a nade wszystko delikatność w wykonywaniu zabiegów dentystycznych . Gorąco zachęcam - bo warto .

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Z usług tego gabinetu korzystałam raz i się nie zawiodłam. Wszystko było tak jak trzeba, może troche długo siedziałam w gabinecie ale widać pani stomatolog jest perfekcjonistką :) W razie potrzeby wiem gdzie się zgłosić po pomoc.

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 3/5 starstarstarstar_blackstar_black

Nigdy się nie zawiedliśmy więc z czystym sercem polecam .

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Jesteśmy z mężem pacjentami p.Jolanty od lat. To bardzo dobra stomatolog, która bardzo dokładnie leczy. Pamiętam, że wcześniej miałam niemiłe przygody z dentystami, którzy leczyli nie dość że byle jak to jeszcze traktowali pacjenta jak zło konieczne. Nie mówiąc już o rachunkach za leczenia jakie wystawiali. W gabinecie p.Joli jest zupełnie inaczej!!! Nie muszę się martwić że lekarz będzie się śpieszył zrobi coś byle jak. Jestem bardzo zadowolona i przesyłamy z mężem pani pozdrowienia!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Super dentysta! Leczenie kanałowe poszło szybko i sprawnie i prawie bezboleśnie! Cena standardowa ale wykonanie zasługuje na pochwałę. Dawno nie spotkałem się z takim podejściem do pacjetna, wszystko na spokojnie, dokladnie i z cierpliwością. Jestem BARDZO zadowolony!

Dodany przez: Anonim

...
Ocena: 4/5 starstarstarstarstar_black

Pani Jola to dobra dentystka. Ma bardzo dobre podejście do pacjentów a dla mnie to bardzo ważne bo przy leczeniu zębów kontaktowy wyrozumiały i cierpliwy stomatolog to prawdziwy skarb.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 3 
 50%
Dobrych: 1 
 17%
Dostatecznych: 2 
 33%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%