Stomatologia Dobruccy

- Prywatny gabinet stomatologiczny Radomsko
Gabinet zapewnia pełny zakres usług najwyższej jakości i bezstresową atmosferę. Leczy osoby dorosłe i dzieci. Prowadzi leczenie estetyczne zachowawcze i nowoczesną endodoncję, chirurgię stomatologiczną, protetykę, profilaktykę profesjonalną.

Dane teleadresowe

Województwo:Łódzkie
Miasto: Radomsko
Adres: Krańcowa 126
Tel 1: 604856867
Tel 2: 608314650
FAX:
Strona WWW:
email:

Godziny otwarcia

poniedziałek:
wtorek:
środa:
czwartek:
piątek:
sobota:
niedziela:

2 opinie użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

polecam doktora...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Znakomity stomatolog, byłem u niego na usunięciu szóstki, zrobił to bezbolesnie ;) Ceny przystepne, a podejscie do sprawy na najwyższym poziomie, podczas zabiegu Pan Bartosz właczył spokojną muzykę.Bólu nie czułem, najwiekszym moim bolem byl strach, ale jak sie okazalo niepotrzebnie.Z Panem Bartoszem mozna spokojnie porozmawiac Znakomity stomatolog! wyleczył również moj strach przed stomatologami.Już zapisałem sie na kolejna wizytę.Pozdrawiam!

Dodany przez: Anonim

Bardzo dobry stomatolog...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

dobry dentysta , podczas gdy inni nie chcieli bądż nie umieli zrobić i założyć mostku w mojej niezadbanej paszczęce , on się podjął i to ze świetnym rezultatem , kiedy zgryzłem z własnej winy jedynkę z kompozytu mimo tego , że było dawno po gwarancji , zerwał mi mostek i nadlał gratis cały punkt. Odpowiadając na powyższy zarzut niesłowności w umawianiu , to słyszałem , że pan doktor ma ciężko chorą żonę po wylewie którą się opiekuje. Bardzo polecam.

Dodany przez: Anonim
Bardzo dobrych: 2 
 100%
Dobrych: 0 
 0%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%