Centrum Implantologiczne STOMED

- Centrum implantologiczne oferujące pełen pakiet leczenia, którego dewizją jest 0% bólu, 100% bezpieczeństwa Łódź

Gabinet oferuje usługi z zakresie stomatologii zachowawczej, estetycznej, endodoncji, implantologii, chirurgii szczękowo-twarzowej oraz pedodoncji (leczenie dzieci). Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Własna pracownia RTG. Leczenie endodontyczne pod mikroskopem, przy użyciu endometru. Leczenie protetyczne także w artylulatorze. Podczas zabiegów chirurgicznych możliwość zastosowania kautera, fizjodyspensera oraz piły piezoelektrycznej.

Dane teleadresowe

Województwo:Łódzkie
Miasto: Łódź
Adres: Wileńska 38
Tel 1: 42 231 33 85
Tel 2: 42 686 80 14
FAX:
Strona WWW:
email:stomed@stomed.org.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00-19:00
wtorek: 10:00-19:00
środa: 10:00-19:00
czwartek: 10:00-19:00
piątek: 10:00-19:00
sobota: nieczynne
niedziela: nieczynne

5 opinii użytkowników

Dodaj opinie na temat dentysty

Tytuł:
Twoje imię:
Ocena gabinetu:
Komentarz:
 
This is a captcha-picture. It is used to prevent mass-access by robots. (see: www.captcha.net)
 

polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Korzystałam z leczenia kanałowego pod mikroskopem. Szczerze mówiąc pierwszy raz zetknęłam się z taką możliwością leczenia. Było całkowicie bezboleśnie czego z własnego doświadczenia nie mogę powiedzieć o leczeniu kanałowym standardową metodą. Lekarz bardzo pozytywny co sprawia że wizyta upływa w miłej atmosferze.

Dodany przez: Anonim

Świetny specjalista ...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

W Stomedzie leczę się u profesora Kozakiewicza. To świetny specjalista, który podjął się skomplikowanego leczenia wady szczęki górnej i żuchwy, wszystko bez problemów i do tego co ważne bezboleśnie, efekt bardzo dobry. Polecam wszystkim i dziękuję Panu docentowi.

Dodany przez: Anonim

polecam...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Doktor Kozakiewicz przyjmujący w Stomedzie to najlepszy specjalista w swojej dziedzinie. Niesłychany ekspert, człowiek o ogromnej wiedzy i kulturze osobistej. Fachowiec, który dobro pacjenta stawia zawsze na pierwszym miejscu. W rękach pana Profesora każdy może czuć się w 100% bezpiecznie.

Dodany przez: Anonim

Znakomity lekarz...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Polecam!Doktor Kozakiewicz to znakomity lekarz. Przeprowadzał zabieg u mojego dziecka.. Profesjonalizm i fantastyczne podejście do pacjenta. Polecam. Nie znam lepszego specjalisty!!!

Dodany przez: Anonim

stomatolog wart ceny...
Ocena: 5/5 starstarstarstarstar

Najlepszy stomatolog jakiego poznałam. Absolutny profesjonalista, pan doktor podszedł do sprawy fachowo i solidnie. Bardzo się bałam mojego pierwszego wyrywania zębów ale atmosfera była tak przyjemna i wesoła, że dałabym mu wyrwać wszystkie zęby naraz:) Polecam! Wizyta prywatna warta każdej ceny.

Dodany przez: Mariola
Bardzo dobrych: 5 
 100%
Dobrych: 0 
 0%
Dostatecznych: 0 
 0%
Dopuszczających: 0 
 0%
Niedostatecznych: 0 
 0%